اقتصادیبرترین های کسب و کار مجیک

مدت زمان باز پرداخت وام سیم کارت چند ماه است؟

وام سیم کارت؛ شرایط پرداخت وام، مدارک و نحوه دریافت وام

بیشتر افراد برای زندگی خود برنامه‌ریزی‌هایی می‌‌کنند تا طبق آن برنامه به اهدافی که دارند، برسند، و اکثر اوقات به علت یک سری شرایط بی‌ثبات اقتصادی، آن برنامه‌ریزی به شکلی که باید پیش نمی‌رود و مجبور به فروش دارایی‌های با ارزشی می‌شویم و فروش سیم کارت دائمی ۹۱۲ نیز جزو آن دارایی‌های با ارزشی است که در مواقع ضروری به آن نیاز پیدا می‌کنیم. اما در وام پایتخت شرایطی را فراهم کرده‌ایم که با دریافت وام سیمکارت دیگر نیازی به فروش کالای ارزشمند نداشته باشید و تنها با یک سیم کارت وام بگیرید.

کلاهبرداری وام سیم کارت | وام با وثیقه سیم کارت همراه اول بانک تجارت

وام یک روزه فوری و بدون ضامن با سیم کارت

شاید کمی برایتان عجیب باشد که پرداخت وام یک روزه و بدون هیچ ضامنی چطور امکان پذیر است؟ در پاسخ باید بیان کرد که وام آزاد شرایط کاملا متفاوتی در مقایسه با وام های بانکی دارد. در این نوع ارائه تسهیلات شما با ضمانت اموال و دارایی‌های شخصی خود مانند سیم کارت، خودرو و طلا وام دریافت می‌کنید.

بنابراین دیگر نیازی نیست به افراد دیگر برای ضمانت رو بیندازید، چرا که شرایط این وام به این صورت می‌باشد که با وثیقه گذاشتن سند خودرو، طلا و سکه یا حتی سیم کارت دائمی ۹۱۲ می‌توانید در ازای ارزش مالی هر کدام از  این موارد، وام آزاد، وام پایتخت، وام سیم کارت و یا وام طلا  بدون محدودیت سقف دریافت نمایید. این وام مدلی از تسهیلات موسسات خصوصی است که توسط شرکت‌هایی مانند مجموعه وام پایتخت ارائه می شود. پرداخت مقدار تسهیلات برخلاف وام‌های بانکی سلسله مراتب پیچیده ندارد و به سرعت نیز به حساب افراد واریز خواهد شد.

وام سیم کارت ۹۱۲ چیست؟

وام سیم کارت نوعی از وام می‌باشد که شما نسبت به ارزش سیم کارت خود، تسهیلات دریافت می‌کنید. این وام می تواند در اقساط ۴ ماه الی دو سال پرداخت شود و در نظر داشته باشید که تنها سیم کارت دائمی و خط  ۰۹۱۲واجد دریافت وام سیم کارت می‌باشد. این وام نسبت به رندی و پس شماره‌های سیم کار تعیین قیمت می‌گردد که این قیمت گذاری نسبت به نیاز شما بوده و می‌توانید تسهیلات را در صورت متنساب بودن سیم کارت، بیشتر یا کمتر نمایید که در آخر در صورت تمایل و تشخیص خودتان منتهی به دریافت وام می‌شود.

در این روش با زدن سند مالیکت سیم کارت به نام شرکت وام پایتخت،  نسبت به ارزش آن وام دریافت می‌کنید و در نظر داشته باشید که این وام تنها به خط های همراه اول و دائمی 0912 تعلق می‌گیرد. همچنین وام با سیم کارت در کوتاه ترین زمان، یعنی زیر یک ساعت با داشتن مدارک مربوطه ، صورت گرفته و پول و مبلغ تعیین شده به حساب یا کارت بانکی شما واریز خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط دریافت این وام و تفاوت سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل؛ با ما در وام پایتخت تماس بگیرید.

این نوع وام به چه کسانی تعلق می گیرد؟

اگر شما یک خط ۹۱۲ دارید میتوانید از وام پایتخت وام فوری دریافت کنید به اینگونه که مالکیت سیم کارت به نام شرکت می شود و حد اقل ۸۵ درصد از ارزش سیم کارت خود را به صورت نقدی دریافت خواهید کرد. مزیت این نوع وام این است که شما می توانید به جای فروش سیم کارت تا ۱۰۰% از ارزش سیم کارت خود را وام بگیرید ، با این روش علاوه بر تامین سرمایه مورد نیاز شما ،شماره شما هم حفظ می شود و می توانید به صورت عادی از آن استفاده کنید.

امکان دریافت وام روی سیم کارت اعتباری وجود دارد؟

امکان دریافت وام  با سیم کارت فقط به شماره های ۹۱۲ تعلق می گیرد.در صورتی که شما سیم کارت ۹۱۲ ندارید میتوانید از روش های دیگر دریافت وام که در زیر ذکر شده است استفاده نمایید.

  • دریافت وام فوری با سند خودرو
  • دریافت وام فوری با طلا
  • دریافت وام فوری با سند ملک
  • دریافت وام فوری با چک حقوقی

دریافت وام با سند سیم کارت چقدر زمان می برد؟

پس از ثبت درخواست در مدت زمان کوتاهی سیم کارت شما بررسی شده و توسط کارشناس قیمت گذاری می شود. پس از انجام این مرحله در صورت تایید مدارک وام شما در کمتر از ۲ ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

برای دریافت وام با سیم کارت چه مدارکی لازم است؟

در هنگام دریافت وام با ضمانت سند سیم کارت به مدارک ذیل نیاز خواهید داشت:

  • سیم کارت
  • صاحب سیم کارت
  • سند مالکیت سیم کارت
  • کارت ملی یا شناسنامه مالک سیم کارت

شرایط بازپرداخت وام با سند سیم کارت چگونه است؟

موسسه تامین سرمایه وام پایتخت بهترین شرایط بازپرداخت را برای شما فراهم کرده است ،در کنار وجود پایین ترین نرخ سود در بازار شما می توانید مدت بازپرداخت وام خود را بین ۱ تا ۲۴ ماه به سلیقه خودتان انتخاب کنید ، وام پایتخت همیشه در تلاش است مشتریانش بهترین تجربه را از دریافت وام داشته باشند.

چرا دریافت وام با سیم کارت از فروش آن بهتر است؟

همینطور که حتما میدانید امروزه سیم کارت ۹۱۲ یک کالای لوکس به حساب می آید و برای بسیاری از افراد و کسب و کار ها نوعی اعتبار است. با این حساب تا زمانی که شرایط دریافت وام تا ۱۰۰% از ارزش سیم کارت برای شما فراهم است فروش سیم کارت نمی تواند راه هوشمندانه ای باشد. شما می توانید با دریافت وام با سند سیم کارت سرمایه مورد نظر خود را تامین کنید و همینطور کنترل کامل بروی سیم کارت خود داشته باشید و از آن به صورت عادی استفاده کنید.

وام سیمکارت کد ۱ تا ۵

در شرایط کنونی اقتصادی با توجه به نرخ تورم روز افزون، فروش سرمایه گزینه مناسبی نیست. همچنین در این شرایط تسهیلات بانکی کمتر شده و شرایط برای دریافت وام سخت‌تر می‌شود. با این حال افراد می‌توانند با ضمانت گذاشتن سیم کارت خود وام روی سیم کارت دریافت نمایند. سیم کارت کد ۱،۲،۳ همراه اول جزء کالاهای ارزشمند است که وام سیم کارت به آن تعلق می‌گیرد. این وام به شما این فرصت را می‌دهد تا بدون فروش سیم کارت، مبلغ مورد نظر خود را تهیه کنید و همچنان از سیم کارت خود استفاده کنید. می‌توانید معادل ارزش کل سیمکارتتان، از موسسه وام پایتخت وام روی سیم کارت ۹۱۲ را بصورت فوری و بدون ضامن دریافت نمائید.

وام مضاربه سیم کارت چیست؟

وام مضاربه به وامی گفته می‌شود که به تجار و فعالان اقتصادی برای رونق تجارت داده می‌شود. بنابراین اگر قصد انجام فعالیت تجاری، صادرات کالا و ایجاد یک کسب و کار را دارید، این وام برای شما مناسب خواهد بود. اما مساله اینجاست که بانک‌ها شرایط سختی را برای پرداخت آن در نظر گرفته‌اند. در این شرایط یکی از بهترین گزینه‌ها دریافت وام روی سیم کارت دائمی با پیش شماره ۰۹۱۲ است. در این حالت می‌توانید معادل ارزش سیم کارت وام دریافت کرده و فعالیت اقتصادی خود را شروع کنید؛ بدون اینکه نیازی به فروختن سیم کارت یا طی کردن پروسه سخت اداری باشد.

سوالات متداول دریافت تسهیلات سیم کارت ۰۹۱۲ :

1-آیا غیر حضوری امکان دریافت وام هست؟

خیر درحال حاضر فقط امکان دریافت وام به صورت حضوری میسر است.

2-سود وام به چه صورتی محاسبه می شود؟

سودی که به تسهیلات واگذار شده تعلق میگیرد به صورت 3 درصد ماهانه محاسبه میشود.

3-آیا امکان شرایط کمتر از 4 ماه وجود دارد؟

خیر کمترین حالت شرایط از 4 ماه می باشد.

منبع: وام پایتخت

دکمه بازگشت به بالا