برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

دانلود رمان دختر چشم آبی pdf

معرفی و دانلود pdf رمان دختر چشم آبی – خانم مختاری

کتاب رمان جذاب دختر چشم آبی داستان زندگی دختری به اسم نهال است که برای انتقام از گذشته ش، دست به هر کاری میزنه. حتی بد کاره بودن و همخوابگی. جوری که وقتی به خودش میاد می بینه توی منجلاب گناه و هوا و هوس نفسانی فرو رفته. هدفش فقط و فقط انتقام از گذشته است…

  • نام رمان : رمان دختر چشم آبی
  • نویسنده رمان :مختاری
  • ژانر رمان : عاشقانه – انتقامی

بانک کتاب pdf | دانلود رایگان کتابهای نایاب pdf

خلاصه رمان دختر چشم آبی

بعد از خوردن صبحانه یه ارایش محو کردمو به سمت کمدم رفتم. یه مانتوی کوتاه تا زیر بــاسنم پوشیدم و شلوار قد نودم رو باهاش ست کردم. شال حریرمرو آزادانه روی موهای بلندم انداختم و بعد از برداشتن کیفم از خونه بیرون رفتم. امروز باید تکلیف خیلی چیزا رو روشن میکردم. با قدم های بلند به پارکینگ رفتم و دزدگیر 206 آلبویی رنگم رو زدم و سوار شدم.

یکی از آهنگهای مورد علاقه ام رو پلی کردمو به سمت شرکت جمشید حرکت کردم. بعد از حدودا نیم ساعت به شرکت رسیدم و ماشین رو پارک کردم. نگاهی به شرکت که جلوی در ورودیش دائما رفت و آمد بود انداختم و از ماشین پیاده شدم. با لبخند محوی گوشه ی لبم وارد ساختمون شرکت شدم و با آسانسور به طبقه مدیریت رفتم.

تو آیینه ی آسانسور نگاهی به چهره و تیپم انداختم و لبخند رضایت بخشی زدم. با ایستادن آسانسور پیاده شدم و وارد دفتر جمشید شدم. منشی با دیدنم اخمی کرد و لب زد:

× آقای مهندس جلسه دارن.

نگاه دقیقی بهش انداختم و گفتم:

+باشه منتظرش میمونم.

کمی با هم بخوانیم:

رژ لبِ قرمز آتشینم رو بی قیدانه روی لبای گوشتیم کشیدم و عطرمو روی گردن بلند و خوش تراشم خالی کردم . عاشق بوی شیرنیش بودم که هر کسی رو مست میکرد . چشمای آبی و درشتم خمارتر از همیشه به نظر میرسید .دستی به لباس  حریر مشکیم که اندام بی نقصم رو قاب گرفته بود کشیدمو بند لباسم رو کمی دادم پایین…  نگاه کلیی به خودم انداختم ، همه چیز عالی بود … با صدای زنگ در لبخند مرموذی روی لبم نشست و به سمت در رفتم.

دانلود رمان عاشقانه و جذاب (لیست جدید)

همه‌ی ما به کمی عشق در زندگی احتیاج داریم. تجربه‌ی داستان‌های عاشقانه اما، می‌تواند جایی جز در جهان واقعی اتفاق بیفتد. ما می‌توانیم بخشی از این ماجراها را، لابه‌لای کلمات یک رمان عاشقانه جست‌وجو کنیم. کتاب‌های رمان می‌توانند دستان ما را بگیرند و جذاب‌ترین تصاویر عاشقانه‌ی جهان را نشانمان دهند.

در این یادداشت، با بیش از ۴۰ کتاب عاشقانه جدید و محبوب و معروف‌ و انواع رمان عاشقانه آشنا می‌شویم که ما را با این احساس پیچیده‌ی انسانی آشنا می‌کنند. احساسی که گاهی با شور و شگفتی و گاهی با اشک و آه همراه است. این رمان‌ها را در دسته‌بندی‌های متنوعی به تفکیک ملیت نویسنده، کلاسیک و غیرکلاسیک، مناسب نوجوانان و بزرگان و… معرفی کرده‌ایم تا کتاب مدنظرتان را راحت‌تر پیدا کنید. برای دانلود رمان مدنظرتان کافی است روی دکمه دانلود کتاب در هر بخش بزنید. ما همواره در حال به‌روزرسانی این یادداشت هستیم. برای همین پیشنهاد می‌کنیم به این یادداشت هر چند وقت یک بار سری بزنید و با کتاب‌های جدیدتر آشنا شوید. راستی اگر شما هم داستان درباره عشق و رمان عاشقانه معروفی خوانده‌اید، فراموش نکنید که در قسمت دیدگاه‌ها نامش را برای ما بنویسید.

رمان عاشقانه جدید

تو مانده ای برای من

نویسنده: سمیه هرمزی

کتاب «تو مانده‌ای برای من» نوشته‌ی سمیه هرمزی است و انتشارات شقایق آن را منتشر کرده است. این رمان داستان زن جوانی به نام الهام صدر است که به‌تازگی از شوهرش جدا شده و جویای کار است و از قضا برای مصاحبه‌ی کاری وارد شرکتی می‌شود که متعلق به روزبه مختاری، عاشق سینه‌چاک سال‌های دور او است…

وانیل و شکلات

نویسنده: ازووا کاساتی مودینیانی

مترجم: لیلا صدری

وانیل و شکلات دو مزه‌‌ی متفاوت‌اند اما وقتی کنار هم قرار می‌گیرند با هم بسیار عجین می‌شوند و نتیجه عالی می‌شود. همان‌طور که برای پپه و آندرا اتفاق افتاد، که پس از هجده سال زندگی مشترک و سه فرزند، هنوز عاشق یکدیگرند. اما یک روز جادو باطل می‌شود و زن ناامید و سرخورده از فرارهای گاه‌ و بی‌گاه شوهر، تصمیم به ترک وی می‌گیرد و او را با هزاران مشکل روزمره تنها می‌گذارد تا به تنهایی با آن ها مواجه شود و آن‌ها را حل می‌کند. جدایی‌ای که مسائل زیادی را برای هردوی آن ها آشکار می‌سازد و به آنان کمک می‌کند که خود را پیدا کنند و شخصیت فردی‌شان را جلا بخشند…

دل باز

نویسنده: نغمه نائینی

فرهاد، پسر بزرگ خانواده‌ی فیروز و والا با دختری غریبه ملاقات می‌کند. این دختر با خسرو، پسر کوچکتر خانواده نیز ارتباطی نامشخص و مرموز دارد. ملاقات فرهاد با این دختر آرامش درونی فرهاد و همچنین آرامش بیرونی خانواده‌ی او را به‌هم می‌ریزد…

تعقیب خورشید

نویسنده: تریسی پترسون

مترجم: سروناز فرهنگ فر

وقتی پدر هانا دندریج در منطقهٔ جنگ زدهٔ می‌سی‌سی‌پی ناپدید می‌شود، هانا علاوه‌بر مسئولیت نگهداری از خواهر و برادر کوچک‌ترش، با وظیفهٔ مراقبت از گاوداری که پدرش به‌تازگی در تگزاس خریده هم روبه‌رو می‌شود. یک ازدواج راحت می‌تواند او را از این مخمصه نجات بدهد… اما آیا این کار خواستهٔ قلبی اوست؟

سرباز زخمی ویلیام بارنت وقتی به خانه برمی‌گردد متوجه می‌شود که گاوداری خانوادگی او را مصادره کرده‌اند. هرچند از این شرایط غیر‌منتظره خشمگین می‌شود، اما وقتی متوجه می‌شود که زن جوان زیبا و فوق‌العاده صبوری که همراه خانواده‌اش در گاوداری زندگی می‌کند، به‌شدت در تلاش است که آنجا را سر پا نگه دارد؛ غافلگیر می‌شود.

آن‌ها با وجود این شرایط به آتش‌بس ناراحت کننده‌ای رضایت می‌دهند… و جاذبهٔ غیر‌قابل‌انکاری بینشان شکل می‌گیرد. در زمینی که وفاداری‌ها در جناح‌های مختلف تقسیم شده و در کشوری که در اثر جنگ ویران شده، آیا می‌توان به زنده‌ماندن اولین جوانه‌های عشق امیدوار بود؟

هزار نامه عاشقانه

نویسنده: شوتاب گنگور

مترجم: مطهره شادپور

کتاب هزار نامه عاشقانه نوشته‌ی شوتاب گنگور و ترجمه‌ی مطهره شادپور است و انتشارات میلکان آن را منتشر کرده است. هزار نامه عاشقانه داستانی است لطیف و احساس‌برانگیز برای آن‌ها که عشقشان ناشناخته مانده، اما هنوز آن را مثل رویایی خاموش در سر دارند. داستانی برای آن‌هایی که به اندکی قدرت و جرئت نیاز دارند تا به رویایشان رنگ حقیقت ببخشند.

ما شروعش می کنیم

نویسنده: کالین هوور

مترجم: مهدی شمسایی

کتاب عاشقانه «ما شروعش می‌کنیم» اثری از کالین هوور است که وقایع آن در ادامه‌ی رمان «و کسی نماند جز ما» از همین نویسنده اتفاق می‌افتد. لیلی، شخصیت اصلی داستان، ناچار است با پیامدهای جدایی و ارتباط اجتناب‌ناپذیر با رایل که پدر فرزند اوست، دست‌وپنجه نرم کند، اگرچه هنوز آسیب‌های روانی ناشی از بدرفتاری‌های رایل در وجودش باقی است. لیلی ناچار است با این واقعیت روبه‌رو شود که خشم همیشگی رایل و حسادت‌های وی بر زندگی آینده‌اش خدشه وارد خواهد کرد. کتاب ما شروعش می کنیم شهامت آغاز زندگی دوباره را پس از سپری‌کردن آشفتگی‌های زندگی خشونت‌آمیز به شما می‌بخشد و ضرورت ادامه‌دادن را مطرح می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا