مطالب میجیک

نماد «زن» در باغ موزه اردبیل احداث می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، دبیر کنگره 3400 شهید استان اردبیل عصر دوشنبه در مراسمی در بوستان موزه شهدای اردبیل گفت: اجلاس بانوان شهید استان با شکوه و عظمت خاصی برگزار شد. از خانواده این شهدا تجلیل می کنیم و 21 جانباز زن در استان داریم.

علیرضا حسن زاده به افتتاحیه 9 عنوان کتاب با محوریت «جهاد و شهادت زنان اردبیلی» اشاره کرد و گفت: نویسنده مومن این استان تلاش کرد تا عزت و صلابت بانوان دیار سبلان و اینک بهترین و شایسته ترین را به رشته تحریر درآورد. . برای کار

وی تصریح کرد: دبیرخانه کنگره سه هزار و 400 شهید استان علاوه بر برگزاری این مراسم در تلاش است تا برنامه بزرگ دیگری به یاد شهدا از اقشار مختلف جامعه داشته باشد تا در پایان مرداد ماه سال آینده کنگره سه هزار و 400 شهید ولایی برگزار می شود، در دوران دفاع مقدس تمرکز کنیم.

دبیر کنگره 3400 شهید استان اردبیل افزود: دشمنان انقلاب اسلامی از گنجینه عظیم جهاد و شهادت و ایثار این ملت هراس دارند.

حسن زاده در بخشی دیگر از این سخنان خاطرنشان کرد: افتخاری که امروز انقلاب اسلامی و ملت ایران احساس می کند مرهون خون شهدا و ایثارگران و رشادت های فرزندان کوشا است که مدیون تک تک آنها هستیم. .

دبیر کنگره سه هزار و 400 شهید استان اردبیل افزود: در بین اقشار مختلف جامعه، زنان به عنوان قشر تربیتی در عرصه پشتیبانی و دفاع در مرز و این منطقه و با آن حمایت ها در صحنه ظاهر شده اند. باید در مقابل حق در مقابل باطل قرار گیرند، آنها می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

دکمه بازگشت به بالا