مبارزه ناهید کیانی با قهرمان جهان

قرعه کشی در روز نخست مسابقات گرندپری تکواندو رم انجام شد و چهار نماینده ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش میجیک، مرحله اول مسابقات جایزه بزرگ سال 2023 از فردا جمعه 28 خردادماه با رقابت های 57- کیلوگرم، 68- و 80+ کیلوگرم بانوان با نام های «ناهید کیانی، متین رضایی، ابوالفضل عباسی» آغاز می شود. و علیرضا نادعلیان” نماینده کشور خواهد بود. آنها ایران خواهند بود.

در وزن 68 کیلوگرم 31 تکواندوکار حضور دارند و «متین رضایی» در نخستین دیدار باید با «زید الحلوانی» از اردن که در رده نهم جهان و عنوان قهرمانی جهان را در اختیار دارد، مبارزه کند. رضایی در صورت پیروزی در دیدار ایتالیا و آلمان حضور خواهد داشت. «بردلی سیندن» شماره یک رده بندی المپیک و دارنده مدال طلای جهان در سال های 2023 و 2022 نیز در بالای جدول رضایی قرار دارد.

“ابوالفضل عباسی” باید با “رائول گارسیا مارتینز” از اسپانیا در رده شانزدهم وزن 80+ کیلوگرم جهان با 30 تکواندوکار مبارزه کند. وی در صورت پیروزی در این دیدار به مصاف یکی از تکواندوکاران ترکیه یا کانادا می رود. «علیرضا نادعلیان» دیگر نماینده ایران در این وزن در نخستین دیدار با «میکون سیکویرا» از برزیل با رتبه سوم جهان مبارزه خواهد کرد. دو نماینده ایران در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در دور اول و دوم برای صعود به نیمه نهایی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ناهید کیانی تکواندوکار طلایی ایران در وزن 57 کیلوگرم قهرمانی جهان 2023 باکو با قهرمان جهان در سال 2019 از تایلند، «فاناپا هارنسجون» از تایلند و سپس در مبارزه ای سخت با «نادا لاراج» مبارزه خواهد کرد. ، یک بازیکن رتبه پنجم. از مراکش. کیانی در صورت پیروزی در این 2 مسابقه برای رسیدن به نیمه نهایی باید با “چیا لینگ” از چین تایپه رتبه هشتم و دارنده مدال نقره مسابقات جهانی باکو مبارزه کند.

این مسابقات با حضور 253 تکواندوکار از 53 کشور به مدت 3 روز به میزبانی ایتالیا در شهر رم برگزار می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا