اقتصادی

فروش بلیت‌های اربعین امسال اینترنتی است/ پروازهای‌ فوق‌العاده هما برای روزهای آینده

سخنگوی ایران ایر با بیان اینکه فروش بلیت پروازهای اربعین امسال فقط به صورت اینترنتی انجام می شود، از برقراری پروازهای فوق العاده برای روزهای آینده تاسوعا و عاشورا خبر داد.

حسام قربانعلی در گفت وگو با میجیک، با بیان اینکه در حال برنامه ریزی برای سفر اربعین هستیم، افزود: در حال حاضر در حال انجام عملیات حج هستیم که 11 مردادماه به پایان می رسد و پس از آن برنامه ریزی سفر اربعین را آغاز می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: فروش بلیت اربعین امسال از چهارم شهریور ماه آغاز می شود و برای جلوگیری از نارضایتی و ازدحام جمعیت تنها به صورت آنلاین 30 درصد ظرفیت پروازهای ایران ایر برای هیئت ها و موکب ها است.

سخنگوی ایران ایر در پاسخ به اینکه آیا در روزهای آینده پروازهایی به شهرهای زیارتی مانند مشهد خواهیم داشت، گفت: برای ده روز اول محرم و عاشورا پروازهای فوق العاده ای خواهیم داشت و با افزایش تعداد پروازها به نجف، به زائران امام حسین (ع) خدمت رسانی خواهیم کرد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا