اقتصادی

فرصت مناسب جذب سرمایه‌گذاران خارجی/ نقش پررنگ دانش بنیان‌ها در صنعت قطعه‌سازی

مدیرعامل شرکت برگزارکننده این نمایشگاه در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم جانبی و مونتاژ از فرصت های ایجاد شده در این رویداد برای جذب سرمایه گذاران خارجی خبر داد و بر نقش دانش بنیان قوی در صنعت قطعه سازی کشور تاکید کرد.

امیرحسین قربانی در گفت وگو با میجیک، اظهار کرد: برای ارتقای دانش و فناوری روز به کار رفته در قطعات، لوازم جانبی و مجموعه خودروها و تاکید وزارت حراست بر … پایگاه دانش صنعت صادرات محورسعی داریم در این نمایشگاه از شرکت های دانش بنیان دعوت کنیم و به این ترتیب امسال با افزایش این شرکت ها می توانیم بیش از 15 غرفه را برای شرکت های دانش بنیان فراهم کنیم.

برگزارکنندگان این نمایشگاه به بهانه برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مونتاژ خودرو اعلام کردند که امسال مساحت اختصاص یافته برای نوزدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مونتاژ خودرو با 1500 متر مربع افزایش به 7500 متر مربع رسیده است. برای سال گذشته کرد: نمایندگانی از رومانی، چین، انگلیس، تایوان، اندونزی، کره جنوبی، ترکیه، عراق و هند در این نمایشگاه حضور دارند. در مجموع از مجموع حاضران در نمایشگاه قطعات، لوازم و کلکسیون خودرو، شاهد 600 شرکت داخلی و 469 شرکت خارجی بودیم.

وی افزود: ضمن برگزاری این نمایشگاه شاهد فرصتی بودیم که برای جذب سرمایه گذار خارجی ایجاد شد. به این ترتیب می توان با مشارکت مردمی در قالب این نمایشگاه و مشارکت مشهورترین سازندگان، سازندگان و عرضه کنندگان قطعات خودرو، رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در جهش تولید را اجرا کرد. ، لوازم جانبی و مجموعه ها.

به گفته مدیرعامل شرکت بین المللی ایدرو، در این نمایشگاه، نشست های زیادی با اساتید برجسته دانشگاه های سراسر کشور، برگزاری سمینارهای مختلف، سمینارهای صلاحیت حرفه ای مرتبط با مشاغل صنعت خودرو، کارگاه های آموزشی مدیریت حمل و نقل برگزار می شود. هزینه های زنجیره تامین خودرو ایرانی و معافیت مالیاتی، سمینار مدیریت حمل و نقل و لجستیک هستیم.

به گزارش میجیک، در روز افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل خودروسازی سایپا از 9 خرداد لغایت 1 اردیبهشت آغاز به کار کرد. گروه، مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو، نماینده مجلس و … آغاز به کار کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا