اقتصادی

عقد قرارداد ساخت ۳۵۰۰ واحد مسکن طرح نهضت ملی در خوزستان

میجیک/خوزستان مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان از انعقاد قرارداد نهایی ساخت 3500 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان خبر داد.

روح الله عمادی در گفت وگو با میجیک، با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان، اظهار کرد: پرونده متقاضیان ساخت 6600 واحد نهضت ملی مسکن از سوی بنیاد مسکن خوزستان به بانک های فعال در استان معرفی شده است تا نسبت به پرداخت تسهیلات این واحدها اقدام کنند.

وی افزود: از این تعداد متقاضی، قرارداد ساخت 3500 واحد مسکونی منعقد شده و قرارداد برای سایر متقاضیان نیز در دست اقدام است.

مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن در تمام استان های استان اجرا شد، گفت: 2 هزار و 800 متقاضی برای انجام عملیات عمرانی زمین دریافت کرده اند.

عمادی گفت: در مجموع 7 هزار و 600 متقاضی ساخت مسکن به بنیاد مسکن استان معرفی شده اند که از این تعداد برای 6 هزار و 300 نفر روند ساخت و ساز آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تامین مصالح لازم برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن مشکلی ندارد، تصریح کرد: ساخت واحدهای مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن از دو محل تسهیلات بانکی و کمک های مردمی انجام می شود.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا