مطالب میجیک

سی‌ام، بهترین رتبه تیراندازان در تفنگ سه وضعیت جام جهانی

نمایندگان ایران در تفنگ سه حالته مردان در جام جهانی باکو به فینال نرسیدند.

به گزارش میجیک، در هفتمین روز از رقابت های تیراندازی جام جهانی در باکو، امیرمحمد نکونام و پوریا نوروزیان در تفنگ سه حالته به مصاف هم رفتند. در پایان مرحله مقدماتی امیرمحمد نکونام با رکورد 585.25 در رده سی ام و پوریا نوروزیان با رکورد 580.20 در رده 55 قرار گرفتند.

در این روز مرحله دقت تپانچه 25 متر نیز انجام شد و هانیه رستمیان با رکورد 292.13 در جایگاه سوم قرار گرفت و گلنوش سبقت اللهی با رکورد 285.11 در جایگاه سی و نهم قرار گرفت. مرحله سرعت این بخش فردا برگزار می شود.

پیش از این در روزهای گذشته ماده تپانچه 25 متر بانوان یک بار برگزار شده بود که در پایان هانیه رستمیان به فینال راه یافت و در فینال پنجم شد.

در ادامه رقابت های امروز نجمه خامتی در مرحله مقدماتی تفنگ سه حالته به میدان می رود.

رقابت های تیراندازی جام جهانی از 13 تا 21 اردیبهشت ماه در سه رشته تفنگ، تپانچه و هدف پرنده به میزبانی باکو برگزار می شود. ایران در این مسابقات تنها در رشته تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیازات در رقابت های جام جهانی در رنکینگ تیراندازان المپیکی تاثیرگذار است.

در تپانچه بادی تا اینجای کار، هانیه رستمیان در جایگاه هجدهم، گلنوش سبقت اللهی در رده 57 و امیرمحمد نکونام در رده نهم و بقیه تیم (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان در رده 5) قرار گرفتند تپانچه 25 متر، هانیه رستمیان پنجم و گلنوش سبقت الهی پنجاه و هشتم شدند.

در تفنگ بادی امیرمحمد نیکنام یازدهم، پوریا نوروزیان 58، نجمه خمتتی بیست و سوم، فاطمه امینی نوزدهم و شارمینا چهال امیرانی سی و ششم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا