مطالب میجیک

سرپرست تیم فوتبال زنان ملوان: تمرینات رسمی بعد از اعلام زمان برگزاری لیگ شروع می‌شود

محبوب ترین تیم فوتبال زنان منتظر اعلام زمان لیگ هستند تا رسماً تمرینات خود را آغاز کنند.

به گزارش میجیک ، تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی ، محبوب ترین تیم فوتبال بانوان ، پس از شنیده شدن شایعات و شایعات در مورد انحلال ، با بازیکنان بومی قرارداد منعقد کرده و منتظر تمدید بازیکنان غیربومی است. البته اعظم غلامی ، سرمربی تیم ، چند روز قبل از راهنمایی ملوان استعفا داد و این باشگاه اعلام کرد که در حال بررسی گزینه های مربیگری هستند.

محدثه تاجا ، سرپرست ملوان به میجیک گفت: “بازیکنان بومی قرارداد امضا کردند و ما یک جلسه تمرین را انجام دادیم.” البته بهتر است که بعد از مدت ها جمع شویم و اول صحبت کنیم.

وی افزود: ما با بازیکنان غیربومی نیز صحبت کرده ایم و او برای عقد قرارداد به باشگاه می آید.

سرپرست تیم ملوان بانوان درباره شروع رسمی تمرین تیمی گفت: منتظر خبر شروع لیگ هستیم تا رسما تمرینات را آغاز کنیم. اکنون اوضاع این تیم بسیار شلوغ است و ما با بازیکنان قرارداد بسته ایم تا هواداران از مسئولیت این باشگاه مطلع شوند.

وی افزود: از این به بعد هفته ای باید یک یا دو جلسه تمرین داشته باشیم اما تمرینات رسمی پس از اعلام آن در طول لیگ آغاز شد.

تاجا گفت: “تا زمانی که با بازیکنان غیربومی برخورد نکنیم ، نمی توانیم در مورد یافتن موقعیتی بهتر از قبل صحبت کنیم ، اما امیدوارم که مانند سال های گذشته درگیر این موضوع باشیم.”

آخرین پیام

دکمه بازگشت به بالا