مطالب میجیک

سرمربی تیم ملی: دختران کشتی‌گیر حرفه‌ای شده‌اند

آنا براتی می گوید که کشتی گیران زن بهتر و بهتر از قبل می شوند.

به گزارش میجیک، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بانوان جهان از سوی ترکیه در دهه اول مهرماه برگزار می شود و تیم ملی ایران نیز به این رقابت ها اعزام می شود.

آنا براتی، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بانوان درباره برنامه تیم ملی تا جام جهانی به میجیک گفت: سه اردو تا قهرمانی جهان خواهیم داشت. فکر می کنم حدود 10 روز دیگر کارمان را شروع کنیم.

وی در خصوص انتخاب نفرات برای حضور در اردوی تیم ملی گفت: احتمال دارد نفرات اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور به اردو دعوت شوند. نمی دانم شخص سومی داریم یا نه. در این مورد تصمیم خواهیم گرفت. علاوه بر این در حال صحبت با فدراسیون برای دعوت از مدال آوران مسابقات خارج از کشور هستیم که جزو بهترین های مسابقات قهرمانی کشور نیستند و احتمال ورود آنها به تیم ملی وجود دارد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بانوان ایران از قهرمانی کشور ابراز خرسندی کرد و گفت: سطح کشور هر لحظه بالاتر می رود و کشتی گیران حرفه ای تر می شوند. برخی از وزن های ما به طور کامل تغییر کرده و کشتی گیران جدیدی جایگزین آن شده اند. این نشان می دهد که همه استان ها در حال کار هستند. اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا و جهان انگیزه ای است که همه در استان برای رسیدن به تیم ملی تلاش کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا