ساخت مسکن با قیمت تمام‌شده کنونی و مشکلات مردم آسان نیست

میجیک/خوزستان وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه ساخت مسکن با قیمت تمام شده فعلی و مشکلاتی که مردم با آن مواجه هستند سخت و آسان نیست.

مهرداد بذرپاش در مراسم افتتاح سالن چندمنظوره فتح المبین دزفول که امروز 18 اردیبهشت ماه برگزار شد، گفت: با وجود تمام اقدامات انجام شده، مشکلات انباشته شده از گذشته در خوزستان برای صرف وقت و کار بیشتر بزرگ است. باید وقف خوزستان شد تا کم کم مشکل حل شود.

به گزارش میجیک، وی با بیان اینکه برخی کمبودهای باقیمانده نشانه بیکاری نیست، تصریح کرد: یکی از اولویت های وزارت شهرسازی در خوزستان ساخت مسکن است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: در خوزستان اعطای زمین برای ساخت 50 هزار واحد به پایان رسیده است و این کار باید تسریع شود تا کار تامین زمین در تمام شهرهای هدف ساخت واحدهای این شهر انجام شود. نهضت ملی مسکن است. تمام شده.

بذرپاش گفت: از ظرفیت همه دستگاه ها برای افزایش سرعت ساخت مسکن در استان استفاده می کنیم. یکی از این نهادها بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است، بنابراین سرعت ساخت واحدها افزایش می یابد و بخش زیادی از واحدها در نیمه دوم سال جاری به مردم عرضه می شود.

وی با بیان اینکه با هزینه های فعلی و مشکلاتی که مردم با آن مواجه هستند کار ساخت مسکن سخت و آسان نیست، تصریح کرد: اولویت اصلی ما در وزارت راه و شهرسازی ساخت خانه است.

به گزارش میجیک، سالن چند منظوره فتح المبین دزفول امروز ۱۸ اردیبهشت با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا