مطالب میجیک

دختر پینگ‌پنگ‌باز: سهمیه المپیک پاریس به ایران می‌رسد

مهشید اشتری درباره آمادگی تیم بانوان ایران برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک پاریس در منطقه آسیای میانه گفت: شاید برخی بگویند شانس ما با کشورهای دیگر برای کسب سهمیه المپیک 50-50 است اما من معتقدم که این شانس وجود دارد. به احتمال 80 درصد می توانیم سهمیه بگیریم.

به گزارش میجیک، مسابقات تنیس روی میز المپیک از 8 اردیبهشت ماه در منطقه آسیای میانه برگزار می شود و در پایان این رقابت ها تنها برنده سهمیه المپیک 2024 پاریس را کسب می کند.

در بخش بانوان نیز ندا شهسواری و مهشید اشتری از ایران برای کسب این سهمیه اعزام شدند. ندا شهسواری تاکنون دو بار موفق به کسب این سهمیه شده است.

مهشید اشتری درباره شرایط آماده سازی و اردوی تیم ملی به میجیک گفت: اردوی تیم ملی از 12 اردیبهشت ماه آغاز شد و پیش از آن در مسابقات لبنان، عربستان، آلمان و چک شرکت کردم. اردوی فعلی تا زمان اعزام ادامه دارد. در حال حاضر شرایط خوب است و در حال تمرین هستیم اما همه چیز به روز مسابقه بستگی دارد. با این حال تمام تلاش خود را می کنیم تا در انتخابی المپیک به اوج آمادگی برسیم.

وی با بیان اینکه انگیزه زیادی برای کسب سهمیه المپیک دارم، تاکید کرد: شاید یک بار فرصت حضور در این مسابقات را داشته باشم چون نمی دانم چهار، هشت سال دیگر چه اتفاقی می افتد. وقتی الان شرایط اینطور است، تمام انگیزه و هدفم را می دهم. من و خانم شاهواری انگیزه داریم. خانم شهسواری دو بار در المپیک شرکت کرده و حضور برای سومین بار برای ایشان باعث افتخار است. همچنین تجربه اولین حضورم برای من افتخار بود.

اشتری ادامه داد: خیلی امیدوارم سهمیه امسال ایران باشد اما فرقی نمی کند من بپرسم یا خانم شهسواری. شاید برخی بگویند شانس ما با کشورهای دیگر 50/50 است اما من معتقدم 80 درصد شانس داریم که سهمیه خود را بگیریم. مهم این است که بانوان تنیس روی میز ایران سهمیه خود را بگیرند.

وی در پاسخ به اینکه امسال نسبت به سال قبل به مسابقات بیشتری اعزام شده است، گفت: همه این مسابقات را با هزینه شخصی خودم رفتم. من این پروژه را 6 ماه پیش شروع کردم و هدفم از ارائه انتخابی المپیک است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا