مطالب میجیک

تکواندوی قهرمانی آسیا/ مشخص شدن رقبای ناهید کیانی، نصیری و رضایی

3 تکواندوکار ایران در اولین روز مسابقات قهرمانی آسیا با رقبای خود آشنا شدند.

به گزارش میجیک، بیست و ششمین دوره مسابقات کیورگی قهرمانی آسیا از فردا پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه با حضور 244 تکواندوکار از 33 کشور در سالن «تین سون» شهر «دا نانگ» ویتنام آغاز می شود.

در روز نخست این رقابت ها مسابقات اوزان 54- و 63- کیلوگرم مردان و 46- و 53- کیلوگرم بانوان برگزار می شود و سعیده نصیری، ناهید کیانی و متین رضایی به عنوان 3 نماینده از ایران به مصاف هم خواهند رفت.

در وزن 46 کیلوگرم بانوان 14 تکواندوکار ثبت نام کرده اند که سعید نصیری در اولین دیدار باید با “لاخوا” از مغولستان مبارزه کند و در صورت پیروزی در دیدار ژاپن و هنگ کنگ به مصاف قهرمان می رود.

ناهید کیانی با وزن 53- کیلوگرم در بین 14 تکواندوکار دور اول با سید استراحت کرد و سپس با قهرمان مبارزه ژاپن و تایلند مبارزه کرد.

در وزن 63 کیلوگرم که 17 تکواندوکار وزنه زدند، متین رضایی در دور نخست با تسورکا از ژاپن دیدار می کند. در صورت پیروزی به مصاف قهرمانان عربستان و سنگاپور می روند.

هدایت تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان بر عهده مینو مداح است و مهروز سای و فاطمه نعمتی مربیان این تیم هستند. مجید افلاکی نیز سرمربی تیم ملی مردان است و رضا ایمان زاده و مهرداد یوسفی نیز دستیاران این تیم خواهند بود. حمیدرضا یاوری نیز پزشک تیم ملی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا