بررسی وضعیت ارتباطات حوزه‌های انتخابیه چهار تن از منتخبان مجلس دوازدهم

در دیدار با وزیر ارتباطات و انفورماتیک، وضعیت ارتباطات حوزه انتخابیه چهار نماینده جمهوری اسلامی ایران منتخب مجلس دوازدهم بررسی شد.

به گزارش میجیک، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر چهارشنبه در ادامه جلسه هفتگی با نمایندگان مجلس میزبان چهار نماینده فعلی و منتخب مجلس دوازدهم بود.

وزیر ارتباطات ابتدا در اختیار احمد دنیامالی نماینده و نماینده منتخب شهرستان بندر انزلی و سپس با کمال حسین پور نماینده و نماینده منتخب شهرستان های سردشت، پیرانشهر و میرآباد قرار گرفت. بهروز محبی نماینده و منتخبان شهرستان های سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد و علاءالدین بروجردی منتخبان شهرستان های لارستان، خنج، گراش، اوز و جویم دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه وزیر حمل و نقل و نماینده شهرستان بندرانزلی گزارشی از وضعیت ارتباطات روستایی ارائه کردند. در این گزارش تاکید شد که 100 درصد از 24 روستای بالای 20 خانوار در این شهرستان قرار دارد. شهر متصل به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت و پایدار.

دنیای مالی سپس با اشاره به وجود مشکل ارتباطی و ایجاد اختلال موقت به ویژه در هنگام هجوم مسافران به این شهر، خواستار ارتقای کیفیت شبکه ارتباطی در سطح شهر بندرانزلی شد. وضعیت ارتباطات این شهر

زارع پور در ادامه به اهمیت طرح فیبر نوری برای منازل و مشاغل اشاره کرد و گفت: طرح فیبر نوری منازل و مشاغل در شهر انزلی باید تسریع شود تا در هفته دولت اجرایی شود، لذا مسئولان محلی. به ویژه شهرداری این شهر باید با بهره بردار همکاری کند

در ادامه جلسه، کمال حسین پور منتخب مردم سردشت، پیرانشهر و میرآباد در مجلس دوازدهم، در ابتدای دیدار با وزیر ارتباطات از اقدامات بی نظیر این وزارتخانه به ویژه تقدیر و تشکر کرد. در زمینه توسعه ارتباطات روستایی

سپس گزارشی از وضعیت ارتباطات حوزه انتخابیه حسین پور ارائه می شود که بر اساس این گزارش از 240 روستای بالای 20 خانوار در شهرستان های سردشت، پیرانشهر و میرآباد معادل 94 درصد به شبکه سراسری اطلاعات متصل هستند.

از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 43 روستا در این بخش به شبکه ارتباطی متصل شده اند و هنوز 23 روستا باقی مانده است و آخرین مورد نیز تا پایان امسال به شبکه ارتباطی سریع و پایدار متصل خواهد شد.

در ادامه وزیر ارتباطات گزارشی از روند پیشرفت پروژه فیبر نوری منازل و مشاغل ارائه کرد و با اشاره به تکمیل پروژه در شهرستان سردشت و ایجاد پوشش کامل در این شهرستان بر لزوم پیگیری این موضوع تاکید کرد. – ایجاد همدلی و همکاری مدیران شهری با مجری طرح به منظور تسریع در پیشرفت کار در پیرانشهر و میرآباد.

بهروز محبی نماینده سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد سومین نماینده ای بود که امروز با وزیر ارتباطات دیدار کرد.

در گزارش وضعیت ارتباطات حوزه انتخابیه مجلس تایید شده است که از 342 روستای بالای 20 خانوار در شش شهرستان، 319 روستا معادل 93 درصد به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند. .

23 روستای باقی مانده و 40 روستای نیازمند ارتقای کیفی نیز در حال اجراست و برخی از این روستاها تا پایان سال به شبکه ارتباطی سریع و پایدار متصل خواهند شد.

پس از این جلسه وزیر ارتباطات در پاسخ به گلایه محبی از وضعیت ارتباطی برخی روستاهای شهرستان سبزوار با برخی از اهالی و اهالی این شهرستان تماس گرفت و پیامی برای ارتقای کیفیت شبکه ارتباطی داد. .

آخرین نماینده ای که امروز با وزیر ارتباطات دیدار می کند علاءالدین بروجردی منتخب شهرستان های لارستان، خنج، گراش، اوز و جویم در مجلس دوازدهم است.

بر اساس اعلام وزارت ارتباطات و اطلاعات، در ابتدای این جلسه گزارشی از وضعیت ارتباطات حوزه انتخابیه بروجردی ارائه شد که بر اساس این گزارش 95 درصد از 137 روستای بالای 20 خانوار در حوزه انتخابیه بروجردی قرار دارند. پنج اتصال شهرها به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات 7 روستا که تا هفته دولت همچنان متصل خواهند بود.

در ادامه این جلسه وزیر حمل و نقل به تشریح اهمیت طرح فیبر نوری برای منازل و مشاغل پرداخت و بر لزوم همراهی مدیریت شهری برای تسریع در روند اجرای این پروژه تاکید کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا