مطالب میجیک

بانوان نقش مهم و تاثیرگذار در گفتمان سازی در جامعه دارند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام محمد قمی عصر یکشنبه در یک نشست استراتژیک جنبش پیشرفت زنان زنجان در حسینیه اعظم زنجان گفت: “ما در جنبش تبلیغات اسلامی زنان را جدی کرده ایم ، زیرا ما به رهبر معظم انقلاب اسلامی قول داده ایم . “: استان زنجان برای شنیدن نظرات زنان تحصیل کرده در شهر حسینی است.

وی با اشاره به نشست استراتژیک جنبش پیشرفت زنان زنجان ، افزود: “بدون شک ، نکات مهمی که در این نشست شنیدیم نشان می دهد که عدم گرفتن زنان تحصیل کرده و متفکر در این استان یک اشتباه بزرگ است و این جلسه نمونه ای از آن است. این خوب است. “درست است.

قمی با بیان اینکه هیچ ساختمانی از یک خانواده محبوبیت بیشتری ندارد ، افزود: مکاتب اسلامی توحیدی این واقعیت را شناخته اند و از بسیاری جهات زنان ، مادران و دختران را توضیح و جلب کرده اند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با تأکید بر اینکه زنان در شکل گیری آینده جامعه و سبک زندگی جامعه نقش مهم و حیاتی دارند ، گفت: رهبران و پیشینیان آنها باید زن باشند تا این مسیر هموار شود.

قمی با اشاره به اینکه زنان در تقویت نهاد خانواده نقش مهمی دارند ، گفت: همه ما می دانیم که اهمیت خانواده چیست و باید زنان را خانواده نامید. به دلیل اهمیت این پدیده شگفت انگیز و ستودنی که خداوند آفرید. وقتی زنان جامعه آن را جدی بگیرند ، می توانیم بهداشت عمومی را جدی بگیریم.

وی با بیان اینکه قدرت گفتمان زنان مهم و اساسی است و باید این اصل مهم را به طور جدی مورد توجه قرار داد ، افزود: شاید مهمترین عنصر در فرهنگ ایرانی – اسلامی ایجاد و ایجاد گفتمان مترقی واقعی از زنان باشد. ما معتقدیم که باید در ساخت ، گفتمان بسیار موفق باشد ، بنابراین ما از لایه های واقعی و عمومی ارتباط فراتر می رویم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور ، با بیان اینکه زنانی که استاد دانشگاه هستند و نیروی کار را آموزش می دهند و … از عناصر گفتمان هستند ، گفت: “امروز اگر ما از شر موضوعات مظلوم خلاص شویم ، می گوییم این جامعه باید به جلو حرکت کند تا مسائل مختلف را حل کنید. “

قمی بابیان اینکه داشتن یک جامعه توسعه یافته حق مسلم شهروندان آن است و ممکن است نوعی گفتمان باشد که اکنون مردم را به شرکت در انتخابات دعوت می کند ، افزود: “اگر دولتی ضعیف تشکیل شود ، نمی تواند گره ها را باز کند. ”دولت ها با رای عمومی توانمند می شوند.

وی با تأکید بر لزوم مشارکت حداکثری و مشارکت در انتخابات ، تحقق حداکثر مشارکت را عامل مهمی در تشکیل دولت های قومی و مقتدر عنوان کرد و گفت: اگر مشارکت کم باشد ، دولت ها قدرت کمتری در حل مشکلات دارند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ، گفت: “امروز ، تصویب مشارکت و حضور جامعه در جامعه با حداکثر انتخاب افزایش می یابد و باید از همه آنها برای شرکت در انتخابات دعوت شود. مردم باید پرچم باشند و پیشرفت کنند. جامعه امروز. “

قمی تاکید کرد: دولت باید به مردم خدمت کند و بتواند مشکلات مردم را حل کند. امروز ما در مورد یک جامعه مترقی صحبت می کنیم که هم یک دولت مترقی ایجاد می کند و هم یک پیشرفت برای هر جامعه است.

وی خاطرنشان كرد: امروز ما در مورد جریان اجتماعی صحبت می كنیم مانند انقلاب اسلامی و انقلاب اسلامی به طور خاص برای آنها در نظر گرفته نشده است ، بلكه یك قیام توده ای و یك قیام عمومی است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه یکی از شرایط پیشرفت جامعه امروز شرکت در انتخابات است ، گفت: زنان باید برای حضور جامعه با وقار و حداکثر در انتخابات تلاش کنند.

قمی با تأکید بر اینکه قدرت گفتمان زنان مهمترین عنصر و فرهنگ در اسلام ایرانی است ، گفت: پیشرفت جامعه مستلزم یک حرکت کلی و گسترده و یک قیام جاری و عمومی و یک اراده جمعی است که امروز زنان باید رهبر باشند. “

دکمه بازگشت به بالا