مطالب میجیک

بانوان اسکیت سرعت به مدال هانگژو می‌رسند؟

مربی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان گفت: با توجه به ارتقای رکورد بانوان در اردوی آماده سازی بازی های آسیایی در هانگژو چین تنها هدف ما کسب مدال در بازی ها است.

سارا فرشتیان در گفت وگو با میجیک، ضمن ارزیابی وضعیت بانوان اسکیت سرعت برای حضور در بازی های آسیایی هانگژو چین، اظهار کرد: برای آماده سازی بانوان برای حضور در این بازی ها، 5 مرحله اردو را پیش بینی کرده ایم و در طول این اردو. در این اردو تعداد بازیکنان کاهش می یابد و اکنون 8 نفر به اردوی تدارکاتی دعوت شده اند، البته کمیته ملی المپیک تعداد سهمیه بانوان بازی های آسیایی هانگژو را اعلام نکرده است و نمی دانیم دقیقا چه کسانی هستیم. خواهد توانست در این بازی شرکت کند.

وی بیان کرد: وضعیت اسکیت سرعت بانوان نسبت به چند ماه قبل از نظر رکورد کاملا رضایت بخش است به طوری که هر ماه شاهد افزایش رکوردها هستیم و روند رو به افزایش است. امیدوارم کمیته ملی المپیک بدهد. سهمیه های بیشتر برای اسکیت سرعت زنان. فداکاری برای ارائه بهترین عملکرد در این دوره بازی.

سرمربی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان شرایط کسب مدال در بازی های آسیایی را چگونه ارزیابی می کنید؟ وی افزود: با توجه به روند اسکیت سرعت بانوان در ماه های اخیر، در بازی های آسیایی هانگژو چین تنها به دنبال کسب مدال هستیم و برای رسیدن به این هدف کار سختی نخواهیم کرد.

فرشتیان درباره برنامه در نظر گرفته شده برای بانوان در سال 1402 نیز گفت: در سال جدید 6 مرحله از اردو تا زمان اعزام به بازی های آسیایی پیش بینی شده است و در تلاش هستیم شرایطی را برای اعزام بازیکنان به اردوی برون مرزی فراهم کنیم. ایتالیا در یکی از اردوها می تواند با آمادگی خوبی در بازی های آسیایی شرکت کند.

وی در پایان در خصوص این سوال که کدام یک از 8 بازیکن دعوت شده به اردو، فکر می کنید چند بازیکن به هانگژو اعزام می شوند، تصریح کرد: هر 8 بازیکن دعوت شده به اردو جزو بهترین اسکیت بازان زن هستند که شانس دارند کسب مدال در کومیته گذشته ملی پوشان المپیک به ما قول اعزام 4 بازیکن را داده اند اما الان مشخص نیست با همین تعداد هم اجازه اعزام داریم یا خیر؟

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا