مطالب میجیک

بافق باخت اما قهرمان لیگ برتر هندبال زنان شد/ تغییر عجیب ساعت بازی

تیم هندبال سنگ آهن بافق یزد با وجود شکست در دومین دیدار فینال قهرمان هجدهمین دوره لیگ برتر بانوان شد.

به گزارش میجیک، دومین دیدار لیگ دسته اول هندبال بانوان امروز 31 اردیبهشت از ساعت 12 در سالن هندبال فدراسیون هندبال بین دو تیم سنگ آهن بافق و شهید شاملی از کازرون برگزار شد. عنوان

بافق در اولین دیدار فینال با نتیجه 36 بر 28 پیروز شد و به دلیل اینکه در مرحله گروهی دو بازی رو در رو به پیروزی رسیده است، بافق می تواند با هدف بزرگ تری به هجدهمین دوره لیگ برتر بانوان تبدیل شود. تفاوت در دو فینال

این سومین حضور موفق این تیم در لیگ برتر هندبال و اولین قهرمانی این تیم است. تیم بافق امسال به عنوان نماینده ایران در مسابقات قهرمانی آسیا-کره حضور داشت و عنوان چهارمی آسیا و سهمیه جهانی را کسب کرد.

نیمه اول این بازی با نتیجه 15 بر 11 به سود کازرون به پایان رسید. شاگردان کازرون در خط اصلی از بازیکنان روس استفاده کردند و با یک سیو خوب دروازه بانی توانستند اختلاف را در اواسط نیمه دوم به عدد 8 برسانند اما از اواسط نیمه دوم به تدریج این اختلاف کاهش یافت. .

دیدار رده بندی لیگ دسته یک هندبال بانوان به درخواست و موافقت دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و شهید چمران لارستان برگزار نشد و هر دو تیم با تصمیم کمیته مسابقات عنوان سوم مشترک را کسب کردند.

طبق اعلام فدراسیون این دیدار قرار بود ساعت 14 برگزار شود اما به دلیل حضور مریم کاظمی پور، برنامه تغییر کرد و این تغییر برنامه باعث شد تا بسیاری از رسانه ها با تاخیر به این لیگ برتر مهم بروند. متناظر.

مریم کاظمی پور، میترا نوری و تعدادی از تماشاگران در سالن مسابقه حضور داشتند.

* رده بندی کامل تیم های لیگ برتر هندبال بانوان:

1- سنگ آهن بافق

2- از جمله کازرون

3- فولاد مبارکه سپاهان

3- شهید چمران اهل لارستان

5- فولاد هرمزگان

6- صفحه قزوین

7- شهرداری ماهان کرمان

8- غدیر ملایر

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا