مطالب میجیک

اولین ملی‌پوش المپیک پاریس: زود است قول مدال بدهم

هانیه رستمیان گفت: خیلی زود است که در المپیک قول مدال بدهیم، تیراندازی اصلا قابل پیش بینی نیست.

هانیه رستمیان در گفت وگو با میجیک، پس از کسب سهمیه المپیک، اظهار کرد: مسابقات جهانی مصر اولین فرصت برای کسب سهمیه پاریس است. سطح رقابت بسیار بالا است، همه تیراندازان برای رسیدن به سهمیه خود آماده می آیند.

دارنده سهمیه المپیک پاریس گفت: در ماده 25 متر مقدماتی با بهبود رکورد خود دوم شدم و در فینال پنجم شدم و سهمیه المپیک را کسب کردم. خدا را شکر می کنم که توانستم اولین سهمیه کاروان ایران را در المپیک پاریس کسب کنم. امیدوارم تیراندازان دیگر نیز بتوانند در مسابقات بعدی سهمیه خود را کسب کنند.
ملی پوش تپانچه در مورد اهداف و راه پیش رو گفت: پس از کسب سهمیه المپیک می توانم با خیال راحت در مسابقات آینده شرکت کنم و تمرینات را دنبال کنم تا در المپیک عملکرد خوبی داشته باشم. باید آماده در پاریس حاضر می شدم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قول مدال المپیک را داده است، گفت: هنوز زود است که در المپیک قول مدال بدهیم. تیراندازی غیر قابل پیش بینی است. نمی توان پیش بینی کرد که در این مسابقه چه اتفاقی می افتد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا سطح آمادگی خود را حفظ کنیم.

رستمیان در ادامه گفت: با توجه به تجربه ای که از المپیک توکیو کسب کردم امیدوارم در المپیک پاریس عملکرد بهتری داشته باشم.

ملی پوشان تیراندازی ایران در پایان گفت: از خانواده خوبم که بزرگترین حامیان و انگیزه های من هستند تشکر می کنم. از سرپرست تیم جناب آقای نصر اصفهانی مربی بدنساز سرکار خانم سبزی و روانشناس تیم جناب آقای قاضی عسگر کمال تشکر را داریم. همچنین از کسانی که دوستشان دارم تشکر می کنم که همیشه برای من دعا می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا