برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

این قطعات موبایل دیگر وارد نمی شود

چند روزی است خبرهای ضد و نقیضی از جلوگیری از واردات برخی قطعات موبایل به گوش میرسد. در این بخش خبری با مدیر وب سایت جرمن پارت، یکی از تامین کنندگان قطعات موبایل کشور گفت و گویی انجام داده ایم تا مشخص شود که کدام یک از قطعات موبایل دیگر وارد کشور نمی شود و این عدم واردات به چه علتی است؟

چه قطعاتی دیگر وارد کشور نمی شود؟

طی سالهای گذشته قطعات موبایل مختلفی وجود داشته اند که دیگر وارد کشور نمی شوند. از جمله این قطعات میتوان به ال سی دی برخی از مدل های گوشی موبایل اشاره کرد. باتری برخی دیگر از مدل های گوشی نیز دیگر وارد کشور نمی شود.

ابزار تعمیر موبایل | قطعات موبایل

دلیل عدم واردت قطعات موبایل به کشور چیست؟

به طور کلی قطعات موبایل تا 5 سال پس از عرضه هر مدل گوشی در بازار موجود و قابل خریداری هستند. پس از گذشت 5 سال از ارائه گوشی موبایل در بازار دیگر قطعات آن به راحتی یافت نمی شود. یکی از جمله دلایلی که باعث عدم واردات قطعات موبایل به کشور می شود این است که آن قطعه دیگر در داخل کشور خواهان و فروش خاصی نداشته و واردات آن مقرون به صرفه نخواهد بود.

از دیگر دلایلی که سبب می شود واردات برخی قطعات موبایل دیگر صورت نگیرد قیمت بسیار بالای آنهاست که خرید، واردات و دپو این قطعات را از صرفه اقتصادی خارج می کند. در این شرایط بیشتر وارد کنندگان قطعات موبایل تصمیم میگیرند تا قطعات های کپی و حتی کپی و فیک را وارد کنند تا بتوانند نیاز بازار را تا حدی با قیمت مناسب پاسخ دهند.

راهکار حل  مشکل یافتن قطعات موبایل اصلی

سوالی که اکنون پیش می آید این است که با توجه به این مشکل که بسیاری از قطعات اصلی موبایل به دلیل هزینه بالایی که دارند دیگر به طور گسترده وارد کشور نمی شوند مشتریانی که برای تعمیر موبایل خود به قطعات اصلی موبایل نیاز دارند از کجا قطعه اصلی موبایل مورد نظر خود را میتوانند خریداری کنند؟

یکی از جمله وبسایت هایی که در زمینه ارائه قطعات موبایل اصلی فعالیت دارد جرمن پارت است. در صورتی که قصد خرید قطعات موبایل اصلی مانند ال سی موبایل، باتری موبایل، دوربین، سوکت شارژ و یا سایر قطعات موبایل و همچنین ابزار تعمیر موبایلی نظیر لوپ تعمیر موبایل، سشوار صنعتی، دستگاه التراسونیک و منبع تغذیه را دارید میتوانید به وبسایت این مجموعه به آدرس https://gpgsm.ir/  مراجعه نمایید.

ایرنا

دکمه بازگشت به بالا