مدل های جدید شال و کلاه نوزادی 96 + تصاویر

شال و کلاه نوزادی دخترانه و پسرانه

سری جدید از مدل شال و کلاه های نوزادی دخترانه و پسرانه مخصوص زمستان 2017 – 96 را مشاهده میکنید, این مدل شال و کلاه ها در عین زیبایی بسیار گرم و مناسب هستند. جهت دریافت لیست قیمت لباس یگان ویژه نوپو و لباس پلیس بچه گانه و لباس پلیس راهنمایی رانندگی بچه گانه می توانید به سایت هوتاپ مراجعه نمایید.

آموزش بافت شال گردن نوزادی | آموزش شال و کلاه نوزادی پسرانه‬‎

مدل های شال و کلاه بافتنی نوزادی

برای بافت کلاه و شال نوزاد می توانید از انواع مدل های طرح دار یا ساده استفاده نمایید که انتخاب هر یک از آن ها به میزان مهارت شما در بافندگی بستگی دارد همچنین می توانید برای نوزاد خود کلاه و شال گردنی آماده را تهیه کنید و در روزهای سرد زمستانی او را گرم نگه دارید. در مطالب قبلی طرح های لباس بافتنی نوزاد و بافتنی نوزاد را مشاهده کردید در ادامه طرح های شال گردن و کلاه بافت مخصوص نوزاد را پیش رو خواهید داشت.

طرح های شال و کلاه بافت مخصوص نوزاد

برای بافتن کلاه و شال مخصوص نوزاد از ماشین بافتنی و میل بافتنی و میل قلاب بافی استفاده می شود که هر یک از این مدل بافت ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. کلاه و شال گردن مخصوص نوزاد در انواع مدل ها با بافت برجسته و ساده موجود می باشد و در برخی از طرح ها نیز برای جذابیت بیشتر شال و کلاه از طرح های فانتزی استفاده می شود.

کلاه بافتنی روگوشی از انواع طرح های پرطرفدار و محبوب می باشد و اگر شما تمایل دارید نوزادتان ظاهری با نمک داشته باشید بهتر است از این طرح کلاه برای او استفاده نمایید. کلاه و شال گردن های سرهمی نیز زیبایی و جذابیت خاصی خودشان را دارند و در روزهای سرد زمستان باعث می شوند تا قسمت سر و گوش های فرزند شما گرم نگه داشته شود.

مدل کلاه و شال نوزادی

شال گردن دکمه دار و کلاه منگوله دار نیز جزء مدل های جذاب به شمار می روند و برای نوزادان دختر و پسر انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند. در بافت برخی از شال گردن های نوزادی نیز از منگوله استفاده می شود که این طرح ها نیز زیبایی خاص خودشان را دارند و برای نوزادان دختر و پسر انتخابی مناسب محسوب می شوند.

انتخاب رنگی مناسب برای کلاه و شال گردن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما برای نوزادان دختر کلاه و شال با رنگ صورتی و قرمز و نارنجی و … را انتخاب نمایید همچنین کلاه و شال گردن با رنگ هایی نظیر آبی و قهوه ای و سرمه ای و … برای نوزادان پسر انتخابی مناسب به شمار می روند. توجه داشته باشید که بهتر است رنگ کلاه و شال گردن نوزادی را با توجه به رنگ سایر لباس ها و اکسسوری های فرزند خود انتخاب نمایید.

شال گردن های مخصوص نوزاد در انواع طرح های کوتاه و بلند دوخته می شوند که انتخاب هر یک از آن ها سلیقه ای می باشد و اگر شما تمایل دارید قسمت گردن و صورت فرزندتان به خوبی پوشانده شود بهتر است از شال گردن های بلند استفاده نمایید.

انواع جدیدترین مدل شال و کلاه بچه گانه دخترانه و پسرانه ۲۰۲۱

در فصل زمستان و هوای سرد هستیم و باید مواظب بچه ها و کودکان باشیم تا شال و کلاه گرم بپوشند ما به همین مناسبت جدیدترین مدل های شیک و پر طرفدار کلاه و شالگردن بچه گانه بافتنی زمستانی با کاموا را در طرح های دخترانه و پسرانه برای شما در قالب گالری تصاویر و ژورنال مد آماده کردیم.

با رسیدن فصل زمستان اولین پوشاکی که خانواده ها برای فرزندانشان تهیه و خریداری میکنند شالگردن و کلاه است که در مدل های متتوع و طرح های سنتی و فاتتزی با میل و قلاب در مدل های بند دار و نقاب دار و رو گوشی بافته میشود. گاهی نیز با تصاویر و طرح های فانتزی و کارتونی و شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان مزین میشود تا بچه ها خوششان بیاید.

مدل شال و کلاه بافتنی نوزادی با ست زیبا و فانتزی

در این بخش انواع مدل های کلاه و شال بافتنی نوزادی را به نمایش گذاشته ایم و امیدواریم از تماشای این مدل ها لذت ببرید و ست زیبای فانتزی داشته باشید.شال و کلاه بافتنی نوزادی دارای انواع طرح و مدل است و دارای رنگ های مختلف است و می توانید از میان ها آنها کلاه و شالی زیبا را برای فرزند انتخاب کنید تا ظاهر متفاوت داشته باشید.

مدل شال و کلاه بافتنی نوزادی

برای بافتن کلاه و شال نوزاد می توانید از مدل های طرح دار یا ساده استفاده کنید که انتخاب هر کدام از آنها به میزان مهارت شما در بافندگی بستگی دارد همچنین می توانید برای نوزاد خود کلاه و شال گردنی آماده کنید و در روزهای سرد زمستانی نوزاد خود را گرم نگه دارید.

انواع طرح های شال و کلاه بافت مخصوص نوزاد

برای بافت کلاه و شال مخصوص نوزاد از ماشین بافتنی و میل قلاب بافی استفاده کنید که هر کدام دارای زیبایی و جذابیت خاصی هستند. کلاه و شال مخصوص نوزاد دارای مدل ها با بافت برجسته و ساده است و در بعضی از طرح ها هم برای جذابیت بیشتر شال و کلاه از طرح های فانتزی استفاده می شود. کلاه بافتنی روگوشی دارای طرح های پرطرفدار و محبوب است و اگر مایل هستید نوزادتان ظاهری با نمک داشته باشید می توانید از این طرح های خاص کلاه برای او استفاده کنید. کلاه و شال گردن های سرهمی هم زیبایی و جذابیت خاصی دارند و در روزهای سرد زمستانی باعث می شوند تا قسمت سر و گوش های فرزند شما گرم نگه داشته شود.

شال گردن دکمه دار و کلاه منگوله دار هم جزو مدل های جذاب به حساب می آیند و برای نوزاد دختر و پسر انتخابی مناسب و ایده آب به شمار می روند. در بافت بعضی از شال گردن های نوزادی هم از منگوله استفاده می شود که این طرح ها هم زیبایی خاص خودشان را دارند و برای نوزادان دختر و پسر انتخابی خوب هستند.

انتخاب رنگ خوب برای کلاه و شال گردن بسیار مهم است و بهتر است برای نوزاد دختر کلاه و شال با رنگ صورتی، قرمز، نارنجی و … را انتخاب کنید همچنین کلاه و شال گردن با رنگ هایی مانند آبی، قهوه ای، سرمه ای و … برای نوزادان پسر انتخاب مناسب به حساب می آید. باید توجه داشته باشید که بهتر است رنگ کلاه و شال گردن نوزادی را با توجه به رنگ سایر لباس ها و اکسسوری فرزند خود انتخاب کنید.

شال گردن مخصوص نوزاد دارای انواع طرح های کوتاه و بلند دوخته می شوند که انتخاب هر کدام از آنها سلیقه ای است و اگر مایل هستید قسمت گردن و صورت فرزندتان خوب پوشانده شود بهتر است از شال گردن های بلند استفاده کنید.

آموزش مرحله به مرحله کلاه بافتنی پسرانه

این کلاه برای سایز کودک 2 تا 4 سال مناسب است و برای بافت آن به دو کلاف 100 گرمی و میل شماره 3.5 نیاز خواهید داشت.

روش بافت کلاه پسرانه با میل بافتنی:

    برای شروع این کلاه 13 دانه سر بیاندازید.

    این کلاه را به شکل یکی زیر و یکی رو ببافید تا طول آن 8 سانتی متر شود.

    اکنون بافت را تقسیم کنید.

    رج اول: 10 دانه از رو و 9 دانه از زیر و 9 دانه از رو و 19 دانه از زیر و …. و در آخر 10 رو.

    رج دوم: تمام رج های پشت هم از رو می بافیم.

    رج سوم: 10 رکن- 6 دانه اول را جابه جا می کنیم (سه دانه اول را با میل کمکی روی بافت گرفته، روی بافت نگه می داریم. ابتدا سه دانه دوم را از زیر می بافیم. سپس سه دانه میل کمکی را می بافیم).

    سه زیر، 19 رو، دوباره پیچ و …

    رج چهارم: از رو می بافیم.

    رج پنجم: تکرار رج اول.

    رج ششم: از رو می بافیم.

    رج هفتم: 10 تا از رو، 3 تا از زیر، اکنون 6 دانه را جابه جا می کنیم (به این شکل که سه دانه اول را با میل کمکی گرفته و پشت بافت نگه می داریم. سه دانه دوم را بافته و سپس سه دانه میل کمکی را می بافیم) 19 رو، دوباره سه زیر و پیچ.

    رج هشتم: از رو می بافیم.

    رج نهم: تکرار رج یک.

    رج دهم: از رو می بافیم.

    رج یازدهم: تکرار رج سوم.

دکمه بازگشت به بالا