برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

آیا سایت آسن برای تهیه آهن آلات مورد اعتماد است؟ چرا؟

اعتماد به فروشگاه‌های آنلاین به ویژه بازار اینترنتی آهن آلات، موضوع بسیار مهمی است که صاحبان این نوع کسب و کار باید توجه بیشتری به این امر داشته باشند. حجم محصولات مورد معامله در زمینه آهن آلات بسیار بالا می باشد، در نتیجه شرایط فروش پیچیده تر و اعتماد مشتری نیز سخت تر خواهد بود.

آسن توانسته است با جلب اعتماد مشتریان خود مسیر خرید را برایشان هموارد کرده تا فرایند خرید به سهولت و رضایت کامل انجام گیرد.

در سایت آسن محصولات کارخانه های تولیدکننده آهن آلات و میلگرد درج شده اند و با چند کلیلک می توان به تمام محصولات، قیمت، سایز بندی، وزن و محل بارگیری محصول دسترسی داشت.

لازم به ذکر است در خرید از سایت آسن، بدون محدودیت مکانی و زمانی می‌توانید میزان مقاطع مورد نیاز خود را ثبت کرده و در اسرع وقت در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

آهن آلات | بازار اینترنتی آهن آلات

مواردی که باعث جلب اعتماد مشتریان به آسن شده است:

·         داشتن نماد اعتماد الکترونیک (اینماد)

نماد اعتماد الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد که به عنوان تائیدیه به فروشگاههای اینترنتی اعطاء می شود. اینماد بستری امن جهت خرید اینترنتی برای کاربران فرا هم می کند. شرکت آسن نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد و شما می توانید در صفحه اصلی سایت، این نماد را مشاهده کنید.

·         بررسی راه های ارتباطی و آدرس آسن

ما از طریق سایتهای معتبر راه های اتصال به خودمان مانند شماره تماس، آدرس و دیگر ویژگیهای آسن را انتشار داده ایم. تا باعث جلب اعتماد در صورت نیاز مشتری با مراجعه حضوری به شرکت شود. همچنین در قسمت تماس با ما آدرس، شماره تماس و ایمیل مجموعه  سرزمین آهن جهت تماس قرارداده شده است.

·         اعتبارسنجی از تولیدکنندگان فولاد

اعتبار سنجی فروشگاه اینترنتی آهن و میلگرد و همچنین بررسی میزان حجم مرکز فروش و سابقه فعالیت شرکت و گرفتن اطلاعات عملکرد شرکت از دیگر رقبا در این زمینه از روشهایی است که میتوان به آسن اعتماد کرد و با خیال راحت محصول مورد نظر را سفارش داد.

از تولید کنندگان معتبری که آسن افتخار همکاری با آنها را دارد می توان به ذوب آهن اصفهان، ظفر بناب، پردیس آذربایجان، فولاد خراسان و … اشاره کرد و شما می توانید جهت خرید از آنها با ما در ارتباط باشید.

آهن آلات | بازار اینترنتی آهن آلات

دلایل اعتماد به آسن

مجموعه سرزمین آسن با در نظر گرفتن مواردی همچون سرعت و کیفیت محصول، بستری را برای خرید مورد اطمینان مشتریان بوجود آورده است.

با پشتکاری کارشناسان و مشاوران خرید این مجموعه، مشتریان قطعاً خرید مقرون به صرفه و مطمئنی را تجربه می کنند و تا پایان مراحل خرید همکاران پیگیر امور مربوطه خواهند بود.

در وب سایت آسن می توانید تمام قیمت های به روز مقاطع فولادی از جمله میلگرد را بررسی کرده و با دیگر سایتها مقایسه کنید. خرید و فروش میلگرد در سایت آسن با صدور فاکتور رسمی صورت می گیرد.

علاوه بر این در سایت آسن اطلاعات مفید و فراگیری از صنعت فولاد قرار دارد که مطالعه آنها خالی از لطف نخواهد بود.

این مجموعه به صورت تخصصی مقاطع فولادی را به عرضه می‌رساند و با خرید مستقیم از کارخانه کمک می‌کند تا هزینه خرید برای مشتریان به حداقل برسد.

دکمه بازگشت به بالا