برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

فروش اقساطی فرش ماشینی 36 ماهه بصورت مستقیم از کارخانه

شرایط خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان چیست؟

گران شدن  در چند ماه گذشته و کاهش توان اقتصادی خانوارها برای خرید فرش عمده موجب شد که برخی بانک ها از جمله رفاه کارگران، مبلغ ۵۰ میلیون تومان تسهیلات را با نرخ ۱۵ درصد را در قالب طرح رفاه کالا به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی مشروط به دریافت حقوق از این بانک پرداخت کنند.

در همین راستا و با انعقاد قرارداد بین شرکت فرش کاشان به عنوان تولید کننده، مجموعه صنعتی شادرخ به عنوان توزیع کننده و بانک رفاه به عنوان پرداخت کننده تسهیلات، شرایط ویژه فروش قسطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران بانک رفاه ایجاد گردید تا بتوانند به صورت 36 ماهه و بدون پیش پرداخت تا سقف 50 میلیون تومان فرش به صورت قسطی خریداری نمایند. این طرح مخصوص خرید اقساطی فرش برای  و مستمری بگیران تامین اجتماعی و کلیه حقوق بگیران بانک رفاه می باشد. وام اختصاص یافته برای خریداران با بازپرداخت ۳ ساله (۳۶ ماهه) خواهد بود.

شخص وام گیرنده در صورتی که زیر 75 سال باشد به صورت معمول نیاز به ضامن ندارد، ولی قوانین شعب بانک رفاه ممکن است در محل زندگی شما متفاوت باشد. همچنین شخص بازنشسته برای افراد درجه یک خود نیز می تواند به همان میزان اختصاص یافته خرید نماید. چنانچه افراد بازنشسته ای که حقوق خود را از بانکهای دیگر دریافت می کنند می توانند با مراجعه به بانک رفاه درخواست استفاده از این طرح را بنمایند. نمایشگاه ما در کاشان است، اما امکان خرید فرش قسطی از کارخانه  هست.

در صورتی که خرید حضوری برای شما مشکل است به صورت غیر حضوری نیز می توانید خرید اقساطی داشته باشید، ما تصاویر فرش ها را برایتان در واتس اپ ارسال می کنیم. پس از انتخاب فرش ها، شما تعداد و سایز مورد نظر را برای ما به همراه تصویر کارت ملی شخص بازنشسته یا مستمری بگیر ارسال می نمایید تا ما برای شما پیش فاکتور صادر و ارسال کنیم.

کافی است پیش فاکتور رو پرینت گرفته و به نزدیکترین شعبه بانک رفاه به محل زندگی خود مراجعه و روال معمول دریافت وام بانکی را انجام دهید. پس از تکمیل کارهای بانکی، تصویر پاراف شده بانک که به تایید بانک رفاه رسیده را ارسال کنید تا ظرف 10 الی 14 روز فرش های برای شما به صورت رایگان ارسال شود.

فرش ها دارای 5 سال ضمانت و با بهترین کیفیت ممکن می باشد. جنس نخ خاب فرش ها 100% هیت ست شده الیاف بایر آلمان می باشد. سایز فرش ها علاوه بر 12 متری (3*4) و 9 متری (2.50*3.50) و 6 متری (2*3)  در سایز کناره 1*2 و 1*3 و 1*4 و قالیچه 1.50*2.25 و 1*1.50 و پادری هم موجود است که قیمت آن بر اساس مساحت محاسبه می گردد.

خرید فرش اقساطی با سفته | خرید فرش اقساطی بدون چک

خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان شامل چه محصولاتی می شود؟

خرید اقساطی فرش ویژه بازنشستگان شامل انواع محصولات شرکت نگین مشهد هلال، اعم از فرش های ، 700 شانه و گلیم و وینتیج می باشد.

اطلاعیه اسفند ماه 1400 » این طرح متوقف شده است

برای دیدن محصولات کامل این شرکت لطفا تنها در واتس اپ به شماره ********پیام بدهید (به هیچ عنوان تماس صوتی نگیرید!)  و بر اساس قیمت های ذکر شده در پایین این صفحه بفرمایید کدام فرش های را برای شما ارسال کنیم. (چند شانه؟)

توجه کنید تمامی اطلاعات در این صفحه وجود دارد. لذا چون حجم تماس ها بسیار بالا هست، از تماس بی مورد جهت دریافت اطلاعاتی که در همین صفحه وجود دارد خودداری کنید و این صفحه را به صورت کامل مطالعه نمایید.

جزییات خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان

با استفاده از تسهیلات ، سقف خرید فرش از مجموعه صنعتی شادرخ تا ۵۰ میلیون تومان و تنها از محصولات شرکت فرش نگین مشهد هلال می باشد. این طرح برای خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان سراسر کشور مهیا می باشد.

بازنشستگان و مسمتری بگیران محترم بانک رفاه می توانند با انتخاب فرش از محصولات شرکت فرش نگین مشهد هلال و ارائه کد ملی، درخواست صدور فاکتور شناسه دار نمایند. این فاکتور پس از صدور برای مشتری گرامی، شامل شماره حساب، شناسه پرداخت و اطلاعیه توافق نامه ارسال می شود تا به نزدیکترین بانک رفاه محل سکونت ارائه نمایند. در صورت عدم وجود مشکل خاص، بانک رفاه نسبت به صدور وام به شخص بازنشسته و به حساب این شرکت اقدام می نماید و فرش برای مشتری ارسال می شود.

نکات مهم در مورد فروش اقساطی فرش ماشینی به بازنشستگان

این تسهیلات تنها برای خریداران فرش از نمایشگاه و فروشگاه فرش مجموعه صنعتی شادرخ به صورت حضوری و یا اینترنتی و از محصولات شرکت نگین مشهد هلال قابل انجام است.

توجه داشته باشید، نرخ سالانه این وام ۱۵% می باشد.

قیمت فرش های اقساطی بازنشستگان (تاریخ 06 مهر 1400 )

فرش های 700 شانه تراکم 2550 اعم از برجسته و ساده

قیمت 12 متری 8700000 تومان

قیمت 9 متری 6700000 تومان

قیمت 6 متری 4350000 تومان

فرش های 1000 شانه تراکم 3000 برجسته

قیمت 12 متری 9500000 تومان

قیمت 9 متری 7400000 تومان

قیمت 6 متری 4750000 تومان

فرش های 1200 شانه تراکم 3600 برجسته

قیمت 12 متری 10650000 تومان

قیمت 9 متری 8200000 تومان

قیمت 6 متری 5325000 تومان

تأثیر فرش در دکوراسیون داخلی

امروزه تأثیر فرش در دکوراسیون داخلی بر کسی پوشیده نیست. فرش‌ها جلوه‌ی بیشتری به چیدمان منزل یا محل‌کار می‌دهند. هارمونی بین فرش و لوازم چیده شده باعث جذابیت بیشتر محیط می‌شود. تأثیر فرش در دکوراسیون داخلی بسیار پررنگ‌تر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می‌آید. خانه یا محل‌کار، نمایانگر شماست. آنچه شما هستید، آنچه شما دوست دارید و آنچه که شما را خوشحال می‌کند.

خانه‌ها یا محل کارهایمان بخشی از سفر زندگی ما هستند پس بیایید با هم آن‌ها را زیبا کنیم. نقش فرش در دکوراسیون داخلی همانند کفش‌هایی است که به پا می‌کنیم. اگر لباسی خوب و زیبا بر تن داشته باشید ولی کفش‌هایی نامناسب به پا کرده باشید، آراستگی ظاهر خود را از بین می‌برید پس به تأثیر فرش در دکوراسیون داخلی خود توجه بسیاری داشته باشید.

در این مقاله ما به اهمیت فرش‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها می‌پردازیم. چند نکته برایتان می‌نویسیم که چطور می‌توانید از فرش‌ها برای طراحی داخلی منزل یا محل‌کارتان استفاده کنید تا به نتیجه‌ای شگفت انگیز برسید. انتخاب فرش در دکوراسیون داخلی مهم‌ترین بخش انتخاب و استفاده از فرش‌ها است. برایتان می‌نویسیم که استفاده از فرش‌ها چه مزایایی دارند تا با علاقه بیشتری آن‌ها را در فضای منزل یا محل‌کارتان استفاده کنید.

اهمیت فرش‌ در دکوراسیون داخلی و نحوه استفاده از آن

ایجاد یک تصویر بصری خوب اولین نقش فرش در دکوراسیون داخلی شماست. بعضی از بخش‌های خانه هستند که مرده و بی‌روح به نظر می‌رسند مانند راهروهای منزل. یکی از راه‌هایی که می‌توان به چنین فضاهایی روح زندگی دمید استفاده از فرش‌هاست.

راهروها با داشتن فرش‌هایی مناسب تبدیل به مسیر زیبا می‌شوند که بخش‌های مختلف خانه شما را به هم متصل می‌کنند. حال که صحبت از اتصال فضاهای مختلف منزل شد جا داره بگوییم دومین نقش فرش در دکوراسیون داخلی متصل کردن فضاهای مختلف خانه است. خصوصأ در بخش‌هایی از خانه که خالی هستند فرش‌ها گرمایی ویژه می‌بخشند. سومین نقش فرش در دکوراسیون داخلی این است که استفاده به جا از آن‌ها باعث ایجاد یک ‌ویژگی خاص در محیط منزل یا محل‌کار شما می‌شود.

برای مثال شما می‌توانید از فرش‌هایتان به عنوان اثر هنری استفاده کنید. استفاده هنری از فرش در دکوراسیون مدرن کاربرد بیشتری دارد با این حال در دکوراسیون‌های کلاسیک نیز می‌توان به صورت هنری از فرش‌ها استفاده کرد. فراموش نکنید که فرش‌ها علاوه بر اینکه ابعاد جدیدی را به بافت منزل شما اضافه می‌کنند. می‌توانید سبک زندگی شما را نیز به نمایش بگذراند. بنابراین به پیامی که قصد دارید از طریق فرش به دکوراسیون خود اضافه کنید توجه داشته باشید و فرش‌تان را مناسب با پیامی که در ذهن دارید انتخاب کنید تا طراحی‌تان را تقویت کنید و بتوانید دکوراسیونی منحصربه‌فرد داشته باشید.

دلایلی که الزام استفاده از فرش در دکوراسیون داخلی را به شما نشان می‌دهد

تنها تأثیر فرش در کوراسیون داخلی مربوط به ویژگی‌های خاصی نیست که به ظاهر محیط شما می‌دهد بلکه فرش‌ها می‌توانند کیفیت زندگی شما را بالا ببرند. یک فرش بدون دردسر می‌تواند هر اتاقی را متحول کند. یک فرش نه تنها می‌تواند ظاهر و روحیه اتاق را تغییر دهد، بلکه دارای یکسری مزایای عملی نیز هست. زمانی که نوبت به تزئینات می‌رسد بسیاری فرش را ندیده می‌گیرند. در اینجا ما چند دلیل مهم که فرش‌ها باعث بهبود کیفیت زندگی می‌شوند را به شما نشان می‌دهیم.

روشنایی فضا

بسیاری از منازل یا فضاهای‌کاری هستند، خصوصا آن‌هایی که سبک مدرن‌تری دارند، که با کف‌های چوبی تیره یا روشن مزین شدند. این کف‌پوش‌ها نور بسیار زیادی را جذب می‌کنند. حتی منازل یا محل‌های کاری که از سرامیک برای زیبایی کف خانه استفاده می‌کنند قالبأ برای بهتر ماندن این سرامیک‌ها و جلوگیری از لک شدن آن‌ها از رنگ‌های تیره‌تر استفاده می‌کنند که می‌تواند فضای شما را دلگیر کند.

این‌ها مواردی هستند که نیاز استفاده از فرش برای روشن به نظر رسیدن محیط را نشان می‌دهند. در فضاهای قدیمی‌تر اصلاً توجهی به کف نشده و همین امر سبب نیاز بیشتر به فرش می‌شود.

تغییر یا ایجاد یک تم رنگی

فرش یک روش فوری برای ایجاد یک سطح نرم و لوکس در زیر پا است. فرش‌ها می‌توانند کارهای مختلفی را در یک اتاق انجام دهند. آن‌ها می‌توانند اتاق را به مناطق مختلف تقسیم كنند، مضمونی ایجاد كنند، مجدداً قرار بگیرند یا كاملاً برداشته شوند، و در صورت تمایل با فرش‌های دیگر عوض شوند.

شما می‌توانید هر کاری را که می‌خواهید با آن‌ها انجام دهید، بسیار خوب است که بتوانید کف کفپوش خود را به راحتی و با کمک یک فرش تغییر دهید. از فرش مورد علاقه‌تان به عنوان اساس طرح رنگی در یک اتاق استفاده کنید. از طرف دیگر، اگر بعد از قرار دادن مبلمان در خانه، فرش را به چیدمان‌تان اضافه کنید، می‌توانید از فرش برای ایجاد هارمونی بین رنگ‌های موجود استفاده کنید. یک فرش توانایی افزودن (یا تغییر) طرح رنگی در اتاق را دارد. تغییر حال و هوای اتاق می‌تواند به راحتی عوض شدن دو فرش باشد. همچنین می‌توانید دو سبک مختلف برای اتاق نشیمن خود در نظر بگیرید. یکی برای تابستان و دیگری برای زمستان.

تقویت دکوراسیون

نقش دیگری که فرش در دکوراسیون مدرن ایفا می‌کند تقویت دکوراسیون و تأثیر آن است. مردم معمولاً فرش‌ها را راهی برای بهبود دکوراسیون منزل می‌دانند. این دلیل خوبی دارد زیرا فرش‌ها تقریباً در هر رنگ، طرح، جنس و هر شکلی که تصور کنید وجود دارند.

یک فرش عجیب یا رنگی روشن می‌تواند بیانیه‌ای جسورانه ارائه دهد. در حالی که یک فرش طرح‌دار خنثی یا سنتی ممکن است به عنوان مکمل کامل یک اتاق باشد. همچنین ممکن است بخواهید یک فرش تیره را روی زمین روشن قرار دهید و بالعکس. این کنتراست می‌تواند به محیط شما گرما ببخشد.

افزایش ایمنی

برای افرادی که فرزندان کوچک و نوپا دارند فرش‌ها می‌توانند ایمنی خانه را افزایش دهند. زمانی که فرزند دلبند شما در حال یادگیری است زیاد پیش میاید که زمین بخورد. فرش‌ها مانند ضربه‌گیر عمل کرده و از آسیب دیدن کودکتان جلوگیری می‌کنند.

پوشاندن نقص‌ها

اگر به هر دلیلی کف یا کف‌پوش منزل شما آسیب دیده، فرش‌ها می‌توانند این نقص را بپوشانند. استفاده از فرش راه حلی سریع و آسان برای پوشاندن عیوب است که زیبایی خانه را نیز بیشتر می‌کند.

نظافت آسان‌تر

در محیط‌های بدون فرش نظافت کاری دشوار است. استفاده ترتیبی از جارو و تی، سختی‌های بسیاری دارد و شاید هیچ‌گاه آن طور که انتظار دارید تمیز نشود. ولی فرش به آسانی و تنها با یک جارو برقی تمیز می‌شود.

محافظت از کف‌پوش‌ها

فرش‌ها به خوبی از کف‌پوش‌های شما در برابر آسیب‌ای ناشی از سقوط اجسام و یا ایجاد لک‌های ناخوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آیندی که باقی می‌مانند، محافظت می‌کند. تعویض فرشی که آسیب دیده یا لکی پاک نشدنی دارد به مراتب کم دردسر‌تر و کم هزینه‌تر از تعویض کف‌‌پوش منزل یا محیط کارتان است.

تقسیم فضا

اگر محیطی دارید که توسط دیوار‌ها تقسیم بندی نشده می‌توانید این تقسیم بندی را از طریق فرش‌ها انجام بدهید. به این صورت که هر فرش را در بخشی انداخته و حوالی آن را متناسب با فرش طراحی کنید. اینطوری می‌توانید از یک اتاق برای چند منظور استفاده کنید.

کنترل صدا

برای افرادی که بچه دارن سر و صدای زیاد خانه امری طبیعی است که می‌تواند برای خودشان و یا همسایه‌ها اعصاب خوردکن باشد. فرش‌ها تا حد زیادی مانند یک عایق صدا عمل کرده و سر و صدای زیاد منزل شما را می‌گیرند. همین‌طور می‌توانند صداهای ناشی از قدم زدن در خانه را از بین ببرند. پاهای برهنه یا با دمپایی و کفش بر روی کفش‌پوش‌های خالی صدایی آزار دهنده ایجاد می‌کنند که فرش‌ها مانع آن می‌شوند.

لنگری برای مبلمان

مبل‌ها و صندلی‌ها به راحتی بر روی کف‌پوش حرکت می‌کنند و جابه‌جا می‌شوند. برای جلوگیری از این اتفاق می‌توانید از فرش استفاده کنید. پایه‌های مبل، نیز یا صندلی به راحتی روی فرش جا می‌گیرند و دیگر روی کف‌پوش خالی لیز نمی‌خورند.

دکمه بازگشت به بالا