برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

کفپوش های عایق برق

کفش ایمنی عایق برق و کفپوش عایق، یکی از مهمترین این تجهیزات کفپوش عایق برق است که در شرکت ایمن آرتا تولیده شده و بر اساس استانداردهای IEC61111_IEC60243:1 طراحی می شود. مطابق با آیین نامه های حفاظت و بهداشت کار در مقابل تابلوهای برق و صفحه کلید ها، تمامی کارفرمایان .موظف به تهیه برای تامین ایمنی پرسنل هستند. . با ما همراه باشید تا مشخصات کفپوش عایق برق را مرور کنیم.

بهترین کفش ایمنی برق | کفش ایمنی برق

بررسی کفپوش عایق برق

کفش کار مهندسی اپراتورها و کارکنان یک واحد را از خطرات پیش رو، دور نگه داشته و آنها را زمان انجام تعمیرات تجهیزات الکتریکی، در برابر برق گرفتگی و شوک های الکتریکی احتمالی محافظت می کند. به دلیل نوع کارکرد این محصولات، مهم است که آنها را در مکان هایی که احتمال خطرات جانی و ایمنی زیاد است، نصب کنید.

همان طور که ذکر شد، زمان تولید فرش عایق برق در شرکت ایمن آرتا، متریال لاستیک را انتخاب کرده ایم. این جنس با توجه به ترکیب رنگ ها و فیلترها، مواد محافظ و پروسه پخت (که با دقت اعمال شده اند) در میزان مقاومت الکتریکی این تجهیزات، تاثیر گذار خواهد بود. در نتیجه کفپوش عایق الکتریسیته، به ویژگی های زیر دست پیدا می کند.

 • خود خاموش شوندگی
 • غیر اشتعال
 • مقاومت برودتی در دمای منفی 40 درجه
 • مقاومت در روغن
 • مقاومت پارگی
 • آنتی باکتریال
 • بدون بوی آزار دهنده
 • فاقد هرگونه عوارض محیطی
 • مقاومت شیمیایی اولیه در برابر اسیدها
 • تنوع رنگ
 • قیمت مناسب

در محیط‌هایی که با تجهیزات الکتریکی و برق درگیر هستند، کفپوش عایق برق یکی از اجزای اساسی برای ایمنی کارکنان و اپراتورها محسوب می‌شود. این نوع کفپوش‌ها با ایجاد عایق بین سطح زمین و افراد، از خطرات ناشی از برق گرفتگی و شوک‌های الکتریکی جلوگیری می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که کارکنان در انجام وظایف مرتبط با تجهیزات الکتریکی از خطرات جانی در امان هستند. برای خرید کفپوش عایق برق با کیفیت و مطمئن، شما می‌توانید به شرکت ایمن آرتا مراجعه کنید. این شرکت با بیش از چندین سال تجربه در زمینه تولید تجهیزات ایمنی، به شما کفپوش عایق برق با ویژگی‌های استاندارد بین‌المللی ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های برجسته کفپوش عایق برق شرکت ایمن آرتا عبارتند از:

 1. مقاومت الکتریکی بالا: این کفپوش‌ها دارای مقاومت الکتریکی بالا هستند که از گذر جریان برق جلوگیری می‌کند و ایمنی کاربران را تضمین می‌کند.
 2. مقاومت در برابر شعله: کفپوش عایق برق ارائه شده توسط شرکت ایمن آرتا مقاوم در برابر شعله و آتش است که در شرایط اضطراری به ایمنی بیشتر کمک می‌کند.
 3. مقاومت در دما: این کفپوش‌ها تحت تأثیر دماهای منفی نیز مقاومت خود را حفظ می‌کنند و در تمام فصول سال به صورت ایمن عمل می‌کنند.
 4. ضد آب و ضد باکتری: کفپوش عایق برق شرکت ایمن آرتا دارای ویژگی‌های ضد آب و ضد باکتری است که به بهداشت کاربران حساسیت نشان می‌دهد.

برای خرید کفپوش عایق برق با کیفیت و مطمئن، به شرکت ایمن آرتا مراجعه کنید و از بهترین گزینه‌ها برای ایمنی کارکنان خود بهره‌برداری کنید. با مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما، می‌توانید کفپوش مناسب برای نیازهای خاص خود را انتخاب کنید و از محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی بهره‌مند شوید.

انواع فرش عایق الکتریسیته

به یاد داشته باشید که خرید لاستیک عایق برق، باید با توجه به نیاز شما اتفاق بیفتد. با توجه به نیازسنجی کارشناسان می توانید برای خرید این اقدام کنید.

ویژگی های کفپوش عایق برق ایمن آرتا

 1. خود خاموش شوندگی و غیر اشتعال
 2. مقاومت برودتی در منفی 40 درجه
 3. مقاومت در روغن
 4. مقاومت پارگی
 5. آنتی باکتریال
 6. بدون هیچگونه بوی آزار دهنده
 7. فاقد هرگونه عوارض محیطی
 8. مقاومت شیمیایی اولیه در برابر اسیدها
 9. تنوع رنگ
 10. قیمت مناسب

قیمت کفپوش عایق برق

همانگونه که در خصوص تنوع محصولات کفپوش عایق برق توضیح داده شد با توجه به وجود تنوع محصولات تنوع قیمت نیز در محصولات تولیدی این شرکت وجود دارد.قیمت گزاری با توجه به برند و کیفیت کالاها و سابقه حضور در بازار تعیین می گردد تمامی کفپوش های عایق برق دارای تأیید و گزارش تست از مراجع ذیصلاح می باشد. مناسب ترین قیمت کفپوش عایق برق و متنوع ترین سبد محصولات عایق برق را در پوشش صنعت خاورمیانه جستجو فرمایید.

تنوع کفپوش ها

در شرکت ایمن آرتا پوشش صنعت خاورمیانه کفپوش عایق برق با طرح های مختلف و سطح کلاس عایقی مختلف تولید و عرضه می گردد اگرچه کفپوش هایی که ارائه میگردد از نظر رنگ بندی تقریبا مشابه میباشند ولی طرح و برند های مختلف در کفپوش عایق برق این شرکت موجب شده است که سلیقه تمامی خریداران این محصول را پاسخگو باشد .

همانطور که قبلا گفته شد تمامی کفپوش های تولید این شرکت به صورت رولی و در رنگ های سبز، قرمز، آبی، نارنجی، زرد و طوسی به عبارتی در رنگ دلخواه خریداران قابل تولید می باشد لازم به یادآوری می باشد طبق استاندارد هر کفپوش عایق برق دارای رنگ مشخص می باشد ولی در برخی موارد خریدارن ترجیح می دهند رنگ کفپوش خود را با محیط اطراف ست نمایند و در چنین مواردی امکان تولید مقدور می باشد.

نکات قبل از خرید کفپوش عایق برق

از آنجائیکه محصول کفپوش عایق برق مأموریت حفظ جان پرسنل شما را دارد و ارزشمندترین سرمایه برای هر سازمان و شرکتی نیروی انسانی آن شرکت خواهد بود  و از نظر انسانی و وجدانی کارفرمایان برای حفظ جان افراد خود باید الزامات قانونی و ایمنی را رعایت نمایند بنابر این تنها نکته ای که می توانم در خصوص خرید کفپوش عایق برق یادآور شویم قبل از خرید نکات فنی را از زبان کارشناس فروش این شرکت بشنوید و بعد اقدام به خرید نمائید.

ابعاد کفپوش

با وجود اینکه تولید کفپوش های عایق برق تمامی کلاس های عایقی با عرض یک متر و به صورت رولی طول 10 متر می باشد ولی در شرکت ایمن آرتا پوشش صنعت خاورمیانه امکان تولید کفپوش برای ولتاژ 1000 ولت و 17 کیلو ولت تا عرض 150 سانتیمتر مقدور می باشد و همچنین تولید با عرض 70 سانتیمتر برای ولتاژ های فوق مقدور خواهد بود که این سفارشات خارج از عرض یک متر به صورت سفارشی انجام خواهد شد.

کاربردها

استفاده از کفپوش عایق برق در جلوی تابلو های برق و پست های برق و ساب استیشن ها میباشد به عبارت دیگر در هر جایی که نفر برقکار بخواهد کار تعمیرات برقی انجام دهد در زیر پایش باید کفپوش عایق برق قرار گرفته باشد. با توجه به تعریف فوق در تمامی صنایع تولیدی و کارگاه های صنعتی کارخانجات مختلف از کوچک تا بزرگ استفاده از کفپوش عایق برق ضروری بوده و از الزامات قانون کار می باشد و در صورت ایجاد هرگونه حادثه و آسیب نیروی انسانی مسوولیت پاسخگویی بر عهده کارفرما ها بوده و در شرکت های بزرگ کارشناسان برق و ایمنی بهداشت باید پاسخگو باشند.

دکمه بازگشت به بالا