۲ میلیارد داشته باشید کجای تهران می‌توانید صاحب خانه شوید؟

تهران

آفتاب نیوز :

افزایش قیمت ملک بسیاری از ساکنان را بر آن داشته تا برای خرید خانه های نقلی به مناطق جنوبی تهران بروند. این افزایش تقاضا باعث قیمت آپارتمان در مناطقی مانند نعمت آباد، خاوران، شهرری و … می شود. الان برای خرید خانه 50 متری در منطقه باید حداقل 3 میلیارد تومان هزینه کرد.

طی روزهای گذشته یک خانه ۶۲ متری ۱۰ سال پیش در حوالی ایستگاه مترو زمزم واقع در بزرگراه چراغی برای فروش آگهی شده است. این خانه سیار یک خوابه سه میلیارد و 162 میلیون تومان فروخته شد. طبق این آگهی این خانه در طبقه آخر یک ساختمان 5 طبقه و دارای آسانسور است و کل خانه به تازگی بازسازی شده است.

در همین منطقه بسیار نزدیک به محله یافت آباد یک خانه یک اتاقه به طول 63 متر به قیمت 2 میلیارد و 900 میلیون تومان فروخته شد. قیمت هر متر مربع این خانه در سال 1392 حدود 46 میلیون تومان است. با توجه به نقشه شهر تهران، دسترسی محلی خوبی برای ساکنین منطقه وجود دارد.

قیمت خانه های سیار در این منطقه تقریباً مشابه است. به عنوان مثال خانه دیگری در محله نعمت آباد یک خوابه به متراژ 65 متر به قیمت تقریبی 2 میلیارد و 100 میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. این خانه در سال 1400 ساخته شده است و در طبقه دوم 9 آپارتمان وجود دارد.

یک خانه 62 متری در منطقه خاوران دو میلیارد و 728 میلیون فروخته شد. این خانه قابل حمل در طبقه دوم قرار دارد و متری ۴۴ میلیون تومان به فروش می رسد. این خانه کوچک یک خوابه دارای انباری و پارکینگ می باشد.

در همین منطقه یک خانه 63 متری چند خیابان با امکانات کامل و یک خوابه 2.65 میلیارد تومان آگهی شده است. این خانه در طبقه سوم یک ساختمان پنج طبقه قرار دارد.

در جنوب غربی تهران می توانید خانه قابل حمل در منطقه مستوفی احمدآباد را با قیمتی حدود 2 میلیارد تومان خریداری کنید. مثلا یک خانه ۶۳ متری در طبقه اول یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان فروخته می شود. البته این خانه بازسازی شده پارکینگ و انباری ندارد. در همین منطقه یک خانه دیگر حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان است. همچنین این خانه ۷۵ متری دارای یک اتاق خواب بوده و ۲ سال پیش ساخته شده است.

خرید خانه نقلی در شهرری

یک خانه 60 متری که در ظهیر آباد شهرری به طور کامل بازسازی شده است حدود یک میلیارد و 950 میلیون ارزش دارد. این خانه که در سایت فروش آگهی شده دارای آسانسور و پارکینگ است اما انباری ندارد. قیمت یک خانه قابل حمل دیگر در باقرآباد شهرری با بنای 70 متری و هشت سال ساخت یک میلیارد و 900 میلیون تومان. این خانه نیز بازسازی شده و دارای یک اتاق خواب و در طبقه سوم است اما پارکینگ و انباری ندارد.

یک خانه 65 متری با طراحی مدرن در منطقه افسریه به قیمت 2 میلیارد و 450 میلیون تومان به فروش می رسد. این خانه 6 سال است که ساخته شده و دارای آسانسور، پارکینگ و انباری می باشد. قیمت خانه در منطقه مسعودیه که نزدیک به افسریه است تقریباً به همین قیمت است. به عنوان مثال یک خانه یک اتاقه 60 متری در مسعودیه 2 میلیارد و 500 میلیون تومان آگهی شده است. این خانه کاملا بازسازی شده اما پارکینگ ندارد.

دکمه بازگشت به بالا