اقتصادی

چرا برخی در دو مرحله یارانه گرفتند؟

پس از دریافت گزارش هایی مبنی بر واریز مبالغ به حساب یارانه بگیران نقدی در دو مرحله، مشخص شد که اشتباه در کسر مبلغ از حساب برخی از یارانه بگیران به عنوان کالا، موجب اصلاح این خطا و بازگردانی مبلغ شده است. – واریز به حساب شخصی

به گزارش میجیک، پس از اجرای طرح کالابرگ و اینکه این طرح باید برای برخی از یارانه بگیران اجرایی شود و 20 درصد به یارانه اضافه شود، برخی از مشمولان یارانه با میجیک تماس گرفتند و آن را اعلام کردند. مبلغ برداشت شده از حساب و وجه به حساب واریز شده است.

پیگیری های خبرنگاران میجیک از سازمان هدفمندسازی یارانه ها نشان داد که بروز خطا و اشتباه در کاهش مبلغ یارانه تحت عنوان خرید کالا باعث شده تا برخی از افرادی که از یارانه بهره مند شده اند کمتر به حساب خود واریز شود.

در نهایت این افراد با مراجعه به سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کردند که خرید نکرده اند و این کسر اشتباه بوده است. در نهایت با پیگیری های سازمان هدف و صحت ادعای مشتری، مبلغ کاهش یافته به حساب غیر خریدار واریز شده است.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا