اقتصادی

پروازها به فرودگاه دبی، به‌دلیل سیل متوقف شد

به دلیل جاری شدن سیل در فرودگاه دبی و عدم امکان بهره برداری از سطح پروازی و ترمینال این فرودگاه، پذیرش پروازهای ورودی از فرودگاه های منطقه از جمله فرودگاه امام خمینی (ره) متوقف شده است.

به گزارش میجیک، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد که به دلیل مشکلات ناشی از آبگرفتگی فرودگاه دبی و ناتوانی در بهره برداری از سطح پرواز و ترمینال این فرودگاه، ACC فرودگاه دبی پروازهای ورودی را از فرودگاه دبی دریافت می کند. منطقه ای. فرودگاه ها از جمله فرودگاه امام خمینی (ره) متوقف شده است.

در این تلکس علاوه بر فرودگاه امام (ره) از فرودگاه های جده، مدینه، اردن، کراچی، بغداد و اربیل نیز نام برده شد. طبق آخرین تماس مرکز کنترل، تنها پروازهای هواپیمایی امارات اجازه پرواز به دبی را دارند.

بدیهی است به محض دریافت تلکس مشکل نوتیفیکیشن برطرف خواهد شد.

همچنین شرکت فرودگاهی امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای اعلام کرد: مسافران امارات (دبی) می توانند قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق مرکز پاسخگویی ایرلاین مربوطه و یا پشتیبانی از باجه بلیط اطلاع رسانی پروازهای خود را دریافت کنند.

همچنین مسافران می توانند از طریق سایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به نشانی www.ikac.ir و تماس اطلاعات پرواز شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تمام ساعات شبانه روز از وضعیت پروازهای دبی در امارات مطلع شوند. و شب با شماره های 0215100118 0215100111 096330 انجام دهید

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا