واکنش فدراسیون دوومیدانی به انتخاب سرمربی والیبال!

دوومیدانی | فدراسیون

سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال جوانان را به عنوان سرمربی تیم ملی دو و میدانی بانوان بیشتر در قسمت مشورتی دانست.

به گزارش میجیک، فدراسیون دوومیدانی در خبری اعلام کرد که پدیده بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی دو و میدانی بانوان انتخاب شد. این در حالی است که بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال دختران ایران در رده جوانان انتخاب شده و مدت هاست با این تیم همکاری می کند و به مسابقات اعزام می شود.

پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی درباره این انتخاب به میجیک گفت: خانم بلوری زاده از قهرمانان سابق دو و میدانی و والیبال و فردی شایسته و توانمند است. در دو و میدانی نقش مشاوره ای دارند نه مربی، در حالی که در فدراسیون والیبال نقش مهمی در قسمت تمرین دارند. ما از نظر فکری استفاده می کنیم و هیچ دخالتی در این زمینه وجود ندارد.

وی با نشان دادن تشکیل کمیته ویژه در فدراسیون دوومیدانی و معرفی نامه و مکاتبات هیئت استان با کمیته، تاکید کرد: خروجی کمیته در کمیته فنی مطرح می شود و خانم بلوری زاده و آقایان را داریم. سپهرزاده مربی ملی مردان و بانوان در کمیته است. در واقع آنها به عنوان حائل بین کمیته های فنی و کمیته های ویژه عمل می کنند و نمی توانند به صورت تیمی کار کنند. با این حال، آنها در بحث های خرد جمعی و مشورت استفاده خواهند شد.

معتمدی در پاسخ به این سوال که خانم بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی به بازی های غرب آسیا اعزام نمی شود، گفت: ورزشکاران نیاز دارند تا مربیان در کنار آنها در مسابقه باشند، بنابراین هدف ما اعزام مربیان ورزشکار است. نه کادر اجرایی فدراسیون. همچنین خانم بلوری زاده به غرب آسیا اعزام نخواهد شد.

سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که خانم بلوری زاده در سال های اخیر در رشته والیبال حضور فعالی داشته است، بهتر نیست فردی را که بیشتر در رشته دو و میدانی فعالیت می کند به عنوان سرمربی کشور انتخاب کنید. یک تیم بین المللی داشته باشید او مرد شایسته ای است. البته در رشته دو و میدانی افراد بسیار توانمندی وجود دارد، اما در بخش سیاست گذاری و برنامه ریزی از افراد با نقش مدیریتی قوی تری استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا