مطالب عمومی

هر کس تاج دریافت می کند ، پیشگیری بهترین درمان است

[ad_1]

براساس پایگاه داده میجیک ،
دکتر مسعود مردانی در برنامه امشب اظهار داشت: بهترین راه مقابله با تاج جلوگیری از بروز آن با رعایت بهداشت شخصی و شخصی و شستن دست ها به طور مرتب است زیرا امکانات و تجهیزات پزشکی هرچقدر هم که باشند ، نمی توانند تعداد زیادی از بیماران را راضی کنند. ” به همین دلیل در ایالات متحده و نیویورک اتفاق می افتد.

این متخصص بیماریهای عفونی گفت: کودکان همچنین دارای تاج هستند اما بدتر است ، اما افراد مسن و افراد مبتلا به بیماریهای زمینه ای احتمالاً در اثر سیستم ایمنی ضعیف از دنیا می روند و علائم شدیدتری دارند. .

این ادعا با بیان اینکه پوشیدن ماسک هنوز مورد نیاز عامه مردم نیست ، افزود: نوشیدن الکل در ماسک ، سر و صورت و گرفتن سشوار در ماسک و بینی و دهان کار علمی نیست و هیچ ندارد. تأثیر بر تاج “

این متخصص بیماریهای عفونی بسیار مهم را برای شستن مرتب دست ها و جلوگیری از جلسات بسیار مهم دانست و گفت: باید 20 ثانیه دستان خود را با صابون بشویید ، سپس آنها را زیر آب بگیرید و زیاد بنوشید. آب

وی با تکذیب اینکه معتادان به این بیماری آلوده نشده اند ، گفت: معتادان ، افراد سیگاری و سیگاری ها به یک تاج مبتلا می شوند و این علمی نیست و چنین شایعاتی شایعاتی هستند.

دکتر مردانی اظهار داشت: برای درمان غیرضروری افراد نباید به بیمارستانها و مراکز درمانی مراجعه کنند بلکه افرادی که نیاز به درمان فوری دارند نباید به زنی که زایمان کرده یا فرزند داشته باشند مراجعه نکنند. زخم معده یا آپاندیس که پارگی کرده یا دچار سکته مغزی شده است. ” به بیمارستان نروید.

این متخصص بیماری گفت: داروهایی که ما به زبان چینی از آنها استفاده می کنیم و از آنها استفاده می کنیم ، همه داروهای ضد ویروسی و ضد ایدز است و برخی از آنها اثراتی داشته است ، اما این داروها در بیمارستان و برای برخی از آنها وجود دارد. عفونی آنها در ICU استفاده می شوند و قابل تجویز برای دیگران نیستند.

دکتر مردانی گفت: “کسی که تاج می خورد دیگر تاج نخواهد داشت تا زمانی که ویروس جهش ژنتیکی داشته باشد.”

[ad_2]
تمام مقالات سایت توسط استخراج اخبار روز، اقدام به بازنشر می نماید، فلذا مسوولیت تمامی نوشته های سایت بر عهده مراجع اصلی بوده و سایت میجیک هیچ مسوولیتی در قبال تمامی نوشته های سایت نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا