مطالب میجیک

نقش زنان در انقلاب و دفاع مقدس پررنگ بوده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، زهرا صبار صبح امروز در نشست جوانان جامعه که در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بردسکن برگزار شد، با بیان اینکه بانوان نقش مهمی در انقلاب و دفاع مقدس دارند، اظهار داشت: . و نیز زنان در ایجاد ایران و ایران جوان استوار با تحکیم بنیان خانواده و فرزندان حمل و تربیت فرزندان صالح توانسته بسیار مؤثر و کارآمد باشد.

رئیس کمیته جوانان جمعیت خراسان رضوی افزود: بانوان مسلمان و سیره مقدس باید در دانشگاه ها توسط اساتید حوزه و دانشگاه تدریس و بحث شود.

Birdscan روند شاخص جمعیتی رو به افزایشی دارد

همچنین سودابه مختاری مشاور فرماندار بردسکن در امور بانوان نیز در این جلسه اظهار داشت: بردسکن در شاخص های جمعیتی روند افزایشی دارد و تعداد دانش آموزان شهرستان از 14 هزار نفر به بیش از 17 هزار نفر نشان از پیشرو بودن شهرستان در بحث جمعیت جوانان و حکمت حمایتی و بیان انگیزه های الهی که علما بیان می کنند تأثیر دارد.

مشاور فرماندار بردسکن در امور بانوان با قدردانی از کشیش جمعه شهرستان که هر هفته یک خطبه دعای بحث خانواده را ایراد می کند، افزود: هفت جلسه سران کشور. گنه جوانان شهرستان به صورت منظم با فرماندار شهرستان برگزار می شود و با تاکید بر اجرای تفاهم نامه در هر یک از متولیان امر ضروری است.

در پایان از 10 مادر دارای 4 فرزند زیر 40 سال تجلیل و به مادران دارای 5 فرزند زیر 40 سال کنجد اهدا شد.

دکمه بازگشت به بالا