مطالب میجیک

مشارکت آستان قدس در آموزش زیست عفیفانه به خانواده‌ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، انسیه خزعلی از یک کلینیک روانشناسی بازدید کرد آمین استان قم گفت: آموزش بهداشت زیستی باید در دوران آموزش آغاز شود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده صبح امروز از کلینیک روانشناسی بازدید کرد آمین قم که در زمینه آسیب های دختران فعالیت می کند، گفت: با توجه به اهمیت مسائل بهداشتی و اقدامات در این زمینه، تصمیم بر این شد که در این مرکز حضور داشته باشیم، این معضل امروز در کشور یک معضل جدی است.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه آموزش بهداشت زیستی باید در دوران آموزش آغاز شود، گفت: علاوه بر درمان باید در حوزه پیشگیری نیز فعالتر باشیم. معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در این زمینه حمایت های لازم را انجام می دهد.

وی افزود: همچنین باید در زمینه تربیت معلم اقدامات موثرتری انجام شود و در این راستا با همکاری دفتر بانوان ریاست جمهوری و آستان قدس رضوی مربیانی برای فعالیت در حوزه تربیت خانواده و عفاف تربیت شده اند. . زنده.

خزعلی با بیان اینکه اسناد مختلفی در این خصوص در دفتر معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری تهیه و نهایی شده است، گفت: با توجه به شیوع این معضل امروز در کشور اقدامات موثرتری نیاز است.

معاون رئیس جمهور بر آموزش در این حوزه تاکید کرد چرا که بیشتر این بیماری ها از طریق فضای مجازی سرایت می کند.

دکمه بازگشت به بالا