مطالب میجیک

ماجرای قهرمانی فوتسال که با گل به خودی از دست رفت

سرمربی تیم نصر فردیس درباره باخت در مسابقات قهرمانی لیگ فوتسال گفت: وقتی تیمی با گل خود به قهرمانی می‌بازد یعنی چیزی از قهرمانی در کار نیست و ممکن است شانسی نداشته باشند.

به گزارش میجیک، تیم فوتسال بانوان نصر فردیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر است که به فینال راه یافت. این تیم در فینال مقابل پیکان به تساوی یک بر یک دست یافت اما در بازی برگشت با گل به خودی برنده را از دست داد.

فاطمه شریف، سرمربی تیم نصر فردیس در گفت وگو با میجیک، درباره شکست در بازی برگشت در فینال و از دست دادن شانس قهرمانی اظهار کرد: فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم و از زمانی که آمدم تمام هدفم کمک به باشگاه بود. . در بازی رفت فقط سه با دروازه بان تک به تک باختیم و در دور برگشت هم اگر موقعیت خوبی هم داشتیم نتیجه را از دست دادیم. باید از باشگاه و بازیکنانی که تمام تلاش خود را برای کسب عنوان قهرمانی انجام دادند تشکر کنم. اگر کمی خوش شانس باشیم، شاید قهرمان شویم. البته پیکان تیم شایسته و قابل احترامی است و من به این تیم تبریک می گویم.

وی درباره گل به خودی آرزو صدقیانی زاده که منجر به برد پیکان شد، گفت: البته بازیکنان در بازی حساس آن گل ها را دوست ندارند اما آرزو بازیکن باتجربه ای است و یکی از سرمایه های فوتسال ماست. او ممکن است چند روز سخت پس از آن داشته باشد، اما قوی بود و با انگیزه قوی تری برای نشان دادن توانایی هایش بازگشت. من فقط ناراحتم که این اتفاق بعد از یک مصدومیت طولانی برای او افتاد.

شریف افزود: آرزو سال گذشته از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی و عمل جراحی شد. در نیم فصل چند باشگاه با نصر فردیس قرارداد بستند و گفتند که او خارج از نقل و انتقالات قرارداد بسته است اما در نیم فصل اول با او به توافق رسیدیم و قرارداد بستیم تا در صورت مصدومیت به تیم کمک کنیم. . انجام شد .. خوشبختانه او در 6 بازی پلی آف برای ما بازی کرد و به تیم کمک کرد.

نصر فردیس سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان به هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال بانوان اشاره کرد و گفت: سازمان لیگ در دو سال اخیر به دلیل ابتلا به کرونا در دو گروه به رقابت پرداخته است که مزایا و معایب خود را دارد. مزیت این است که تیم هایی که مشکل مالی دارند با بازی های کمتر لیگ را به پایان می برند اما یکی از بزرگترین معایب آن این است که در زمان قرعه کشی احتمال بی عدالتی وجود دارد و تیم های رقیب هم گروه هستند. امسال پیکان، نصر فردیس، مس رفسنجان و ملی حفاری اهواز همگروه هستند و رقابت سختی دارند اما در مجموع لیگ جذاب است.

شریف در ادامه با بیان اینکه بهتر است مسابقات به صورت گروهی و رفت و برگشت برگزار شود، ادامه داد: سال آینده قرار است سوپرلیگ با هشت تیم برگزار شود. در این صورت 14 مسابقه خواهیم داشت که با احتساب استراحت نیم فصل، حدود 4 ماه زمان می برد. در این صورت لیگ خیلی کوتاه می شود و ممکن است تا چهار ماه باشگاه قرارداد مالی خوبی با بازیکنان امضا نکند.

وی افزود: اگر قرار است قالب خاصی اجرا شود باید همه آسیب ها را شناسایی کنند تا اسپانسرها فرصت تامین مالی داشته باشند و بازیکنان به دلیل مسائل ملی و سایر اولویت های فدراسیون بتوانند چند ماه در لیگ بازی کنند. ” شانس تسخیر ارتش ملی تا پایان سال بسیار اندک است.

شریف در پایان گفت: از خانم رضازاده سرمربی تیم، آقای کیانفر سرپرست و خانم فتحی که در نیم فصل اول به این تیم پیوستند تشکر می کنم. این نایب قهرمان علاوه بر ما صاحب این عزیز هم هست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا