مطالب میجیک

فلاح: امیدوارم در المپیک تاریخ‌سازی کنم

نماینده انحصاری ایران در المپیک 2024 گفت: روزانه حدود 15 ساعت تمرین می کنم و امیدوارم در المپیک تاریخ سازی کنم.

به گزارش میجیک، مبینا فلاح درباره دیدار وزیر ورزش با ورزشکاران اعزامی به المپیک پاریس گفت: مراسم تجلیل اغلب برگزار می شود، اما چون این مراسم با حضور خانواده برگزار می شود، اهمیت زیادی برای ما.” علاوه بر مسائل فنی، صحبت در مورد انگیزه نیز می تواند باعث بهبود عملکرد ورزشکاران شود و به نظرم این مراسم می تواند انگیزه را افزایش دهد. برای ورزشکاران ایرانی بهترین نتایج را در المپیک آرزو می کنیم.

انحصاری نماینده ایران از تیروکمان در المپیک پاریس درباره امیدهای وزیر ورزش و امید به کسب مدال در المپیک گفت: وزیر ورزش شخصا زحمت می کشد و در تمرینات شرکت می کند. در حوزه ما بحث تجهیزات بسیار مهم است و در این زمینه مشکلاتی داریم. من دیروز آرشه جدیدم را دریافت کردم و با کمان جدید تمرین می کردم. امیدوارم در هفته های باقیمانده مثل قبل با کمان جدید تمرین کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می تواند برای اولین بار تیراندازی با کمان ایران را به مرحله دوم المپیک برساند، توضیح داد: رکورد ایران پس از هفت سال حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک شکسته شد و توانستیم مدال جهانی را کسب کنیم. این شماره روزنه امیدی برای تاریخ سازی من در این زمینه است.

فلاح گفت: از ساعت 6:30 صبح تا 11 شب تمرین می کنم و 14 تا 15 ساعت در روز تمرین می کنم. همیشه می گویند تمرین معجزه می کند، من هم امیدوارم در مسابقات آینده جادوی تمرین را ببینم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا