مطالب میجیک

صعود هاکی روی یخ زنان ایران به نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا

تیم هاکی روی یخ بانوان ایران در سومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا مقابل قرقیزستان به برتری رسید و با سه برد متوالی راهی نیمه نهایی شد.

به گزارش میجیک، سومین دیدار تیم هاکی روی یخ بانوان ایران در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا صبح امروز با رویارویی تیم ملی قرقیزستان ادامه یافت.

این دیدار در ست اول با نتیجه ۹ بر صفر به سود ایران، در ست دوم ۷ بر صفر و در ست سوم با نتیجه ۱۰ بر صفر به سود ایران به پایان رسید. بانوان ایران در پایان با نتیجه ۲۶ بر صفر تیم ملی هاکی روی یخ قرقیزستان را شکست دادند. این سومین پیروزی متوالی ایران بود.

اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورفشمی، شبنم عرب، عسل حیدری، هادیه فرهام، دیانا فرهام. زهرا قاسمی و آرزو ایزدی بازیکنان ایرانی حاضر در این مسابقات هستند.

فرزاد هوشیدری و اعظم سنایی سرمربی و مربی تیم ملی ایران هستند و اویس حسن زاده به عنوان سرپرست تیم ملی این هیات را همراهی می کند.

در گام بعدی فردا پنجشنبه 24 اردیبهشت تیم ملی ایران به مصاف تیم چهارم گروه یک (که در بازی های آینده مشخص می شود) می رود و در صورت شکست این تیم راهی این نیمه نهایی می شود. مسابقات.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا