مطالب میجیک

سی و هفتمی خدمتی در تفنگ سه وضعیت جام جهانی باکو

نجمه خامتی بازیکن تیم ملی تفنگ با قرار گرفتن در رده سی و هفتم رقابت های تیراندازی جام جهانی باکو به فینال مسابقات نرسید.

به گزارش میجیک، نجمه خامتی در هفتمین روز از رقابت های تیراندازی جام جهانی باکو به همراه 59 تیرانداز دیگر در مرحله مقدماتی تفنگ سه حالته شرکت کرد و در پایان با رکورد 587.29 در رده سی و هفتم قرار گرفت. به فینال نرسید

نجمه خامتی روز گذشته با رکورد 572.20 به مرحله مقدماتی راه یافت و در رده بیست و چهارم مرحله مقدماتی قرار گرفت. فاطمه امینی در مرحله مقدماتی در رده 32 قرار گرفت و به مرحله مقدماتی نرسید.

رقابت های تیراندازی جام جهانی از 13 تا 21 اردیبهشت ماه در سه رشته تفنگ، تپانچه و هدف پرنده به میزبانی باکو برگزار می شود. ایران در این مسابقات تنها در رشته تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیاز مسابقات جام جهانی در رنکینگ تیراندازان المپیکی تاثیر دارد.

در تپانچه بادی تا اینجای کار، هانیه رستمیان در جایگاه هجدهم، گلنوش سبقت اللهی در رده 57 و سجاد پورحسینی در رده نهم و دیگر تیم (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان) در جایگاه سی و پنجم قرار گرفتند تپانچه 25 متر، هانیه رستمیان پنجم و گلنوش سبقت الهی پنجاه و هشتم شدند.

در تفنگ بادی امیرمحمد نیکنام یازدهم، پوریا نوروزیان 58، نجمه خمتی 23، فاطمه امینی نوزدهم و شارمینا چهل امیرانی رتبه 30، پوریا نوروزیان در رتبه 53 رتبه هفتم و ناجی رتبه سوم را کسب کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا