ستاره‌های هالیوودی؛ صداپیشگان انیمیشن جدید نتفلیکس

ستاره های هالیوود؛  صداپیشگان انیمیشن جدید نتفلیکس

با اعلام شرکت نتفلیکس، بازیگران سرشناس هالیوود مانند «امیلیا کلارک» و «ناتالی پورتمن» صداپیشگان انیمیشن «توئیت ها» خواهند بود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، با اعلام سرویس آنلاین نتفلیکس، صداپیشگان انیمیشن سینمایی «توئیت ها» معرفی شدند، انیمیشن جدیدی که طبق برنامه از قبل اعلام شده، قرار است. از سال آینده در این سرویس آنلاین پخش شود

بر اساس این خبر، ناتالی پورتمن (بازیگر آثار معروفی چون «لئون حرفه ای» و «قوی سیاه» و برنده اسکار، گلدن گلوب، بفتا و…)، امیلیا کلارک (ستاره محبوب سریال بازی تاج و تخت)، مارگوت. مارتیندیل و جانی وگاس به عنوان چهره های شناخته شده در این اثر حضور خواهند داشت و صداپیشگی شخصیت های مختلف این انیمیشن را بر عهده خواهند داشت.

انیمیشن «توییت ها» اثری به کارگردانی فیل جانستون است که داستان آن حول محور دو شخصیت اصلی آقا و خانم توییت است که بدترین، بدبوترین و کثیف ترین زوج دنیا هستند و شهربازی خاصی دارند. شهربازی خانوادگی Tweet منزجر کننده ترین، خطرناک ترین و احمقانه ترین شهربازی معروف به “Tweetlandia” است.

اما داستان اصلی فیلم زمانی اتفاق می‌افتد که توییت‌ها در شهرشان به قدرت می‌رسند و دو یتیم و یک خانواده از حیوانات جادویی تصمیم می‌گیرند مانند خانواده توییت برای نجات شهر حقه‌ها و حقه‌هایی انجام دهند.

فیل جانستون علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه این اثر را نیز نوشته است. البته هنرمندان دیگری جانستون را در هر دو قسمت همراهی کردند. مگ فاورو نویسنده دوم این انیمیشن است و کت شاناهان و تاد کونجان دمونگ نیز در کارگردانی فیلم جانستون حضور داشتند.

دکمه بازگشت به بالا