مطالب عمومی

ریشه صدور تهدید را در مبدا می خشکانیم

سردار تنگسیری:

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه تهدید را در سرچشمه نابود می کنیم، گفت: وظیفه اصلی ما هوشیاری، رصد و رفع تهدید از مبدا، حفظ و افزایش سطح ثبات امنیتی در تنگه هرمز و تنگه هرمز است. خلیج فارس.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی و حکومتی خبرگزاری آنا، امیر دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محکومیت حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) شیراز. وی گفت: زمان انجام ماموریت و وظیفه اصلی خود، هوشیاری، رصد و رفع تهدیدات در مبدا، حفظ و ارتقای ثبات امنیتی در تنگه هرمز و خلیج فارس است، غفلت نمی کنیم و با استحکام و استحکام راههای متعدد انقلاب اسلامی را در سایه رهبر عزیزمان و حکیم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ادامه می دهیم و اصلاً احساس خستگی نمی کنیم.

وی با اشاره به حادثه تلخ و تروریستی – تکفیری دشمن حقیر ملت قهرمان ایران گفت: اقدام تروریستی نشان از بی منطقی، ضعف گفتمان و نزدیک شدن دشمن به پایین است. و قدرتش کاهش می یابد، در میدان عمل، اگر مؤثر واقع شود، دست به اعمال رعب و وحشت زده و مردم بی گناه و غیرنظامی ما را می کشد، یقیناً خون این شهدای مظلوم دامن کثیف را خواهد گرفت و ملت ما را متحدتر خواهد کرد. .افرادی که جنایتکار هستند و مرتکب این جنایت می شوند قطعا با اعمال محکم و عاقلانه مجازات و مجازات خواهند شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امروز ایستادگی، ایستادگی و موفقیت ملت ایران اسلامی، دشمن و منافقین را به شدت متحیر، سردرگم و ناامن کرده است، آنها متوجه شده اند که قدرت پاشالی که مورد حمایت مردم قرار گرفته است. جلو سال‌ها بارها رفته بود، پایین رفته بود، یک رسانه تقلبی کشیده بود، نزدیک‌تر آمده بود و خودش زودتر از بقیه صدای ترک خوردن ستون لانه را شنیده بود و در واقع تماشای فرو ریختن و افتادن آن را داشت. جدا و هر روز عزت نظام «مستضعفین» اما جمهوری اسلامی مقتدر که با اعمال همه تحریم ها و موانع و بی تدبیری و به راه انداختن جنگ جهانی علیه ملت فهیم ما می تواند چهل و چهار سال رشد و توسعه یابد. ، گمان می کنند با این اقدام غیرمنطقی و ناجوانمردانه، مانند وحشت، کورکورانه که منجر به شهادت بی گناه، مظلوم و زائران حرم حضرت احمد بن موسی علیه السلام، زن و مرد، کودک و نوجوان، پیر و جوان می شود. ، می تواند به جنبش رو به رشد پایان دهد.

سردار تنگسیری افزود: البته در میدان جواب نمی دهیم. ما هر روز در راه قوی شدن پیش می رویم و گلوی جنایتکاران و نوکرانشان را در نبرد (خلیج فارس) خواهیم گرفت.

ایشان با اشاره به آیه 139 سوره علی عمران خطاب به مؤمنان فرمودند: «مَا تَحْمَنُوا وَ لا تَحْسَبُونَ وَ إِنَّکُمْ مُؤْمِنُونَ عَلَیْهِ» یعنی ضعیف نباشید و اندوهگین نباشید. غمگین، زیرا تو پیروزترین این است که در ایمانت ثابت قدم باشی.» وی گفت: تا زمانی که به خدا ایمان داشته باشیم و به قدرت الهی ایمان داشته باشیم و گوش به فرمان امام جامعه اسلامی، نایب امام زمان (عج)، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای باشیم، پیروزی، موفقیت و عزت ادامه خواهد داشت. . جوانان عزیز بدانید که آینده انقلاب اسلامی به دلیل وجود مولفه های حکومت در کشور روشن و امیدوارکننده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اکنون در راه هستیم، قدم اول را با تمام خصومت و حسادت با موفقیت به پایان رساندیم و گام دوم را آغاز می کنیم، اما دنیای استکبار غرب و آمریکای متجاوز به آخر خط رسیدند.آنها هر چه دارند دارند.قتل های وحشتناک فراوان،غارت و غارت منابع و منافع کشورها و کشورهای تحت ستم جهان، حمایت از هر دیکتاتور و مستبد کثیف در جهان، شناسایی نخبگان علمی کشور را گروگان بگیرید، با هر کشور مستقل و مردمی روبرو شوید، همه کسانی را که تئوری ظالمانه را نمی پذیرند، مسخره و مسخره می کنند و حقوق بشر جهانی را مسئول تجاوزات و قتل های مرتکب شده نابود کنید.

سردار تنگسیری افزود: بنابراین همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند: «ما ظلم نمی کنیم و زیر بار ظلم نمی رویم» در مقابل ظلم می ایستیم و پاسخ قاطع می دهیم تا توبه کنند و بمیرند.

وی تاکید کرد: به عهد خود با شهدا پایبند بوده و با ایمان به خداوند متعال پیش خواهیم رفت. مردمی که دوستشان داریم و سرچشمه های نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل خون هزاران شهید و بزرگوار است، با کسی شوخی نمی کنیم و با کسی همنشینی نمی کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا