روند اجرای طرح نهضت مسکن در فارس قابل قبول است

فارس

میجیک/پرس معاون وزیر و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس قابل قبول و رو به جلو است.

محمدعلی زهرایی امروز (11 بهمن) در بازدید از طرح نهضت ملی مسکن استان فارس در شیراز، اظهار کرد: بر اساس گزارش ارائه شده، همکاری استانداران، دستگاه های اجرایی و مدیران استانی فارس در اجرای نهضت ملی مسکن مطلوب است. طرح، و این طرح در راستای همراهی کل مجموعه به خوبی پیش می رود.

وی ادامه داد: گزارش ها نشان می دهد همکاری و همکاری بانک های استان به ویژه بانک مسکن در اجرای طرح نهضت ملی مسکن خوب است و مردم استان فارس خبرهای خوبی از نهضت ملی مسکن خواهند شنید. .

معاون مدیریت و توسعه منابع وزارت راه و شهرسازی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور را خوب و قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: وزارت راه و شهرسازی عمدتاً برای اجرا تلاش می کند. طرح نهضت ملی مسکن در تمامی استان های کشور.

زهرایی اضافه کرد: کل کشور به کارگاه ساختمانی تبدیل شده است و استان هایی که اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آنها به دلیل تاخیر در تامین زمین به کندی پیش می رود با تسریع در کار تلاش می کنند پای دیگر استان ها را برسانند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا