مطالب میجیک

رستمیان در تپانچه ۲۵ متر فینالیست شد

هانیه رستمیان تیرانداز المپیکی ایران به فینال تپانچه ۲۵ متر جام جهانی باکو راه یافت.

به گزارش میجیک، در هشتمین روز از رقابت های تیراندازی جام جهانی باکو، هانیه رستمیان در پایان دور مقدماتی تپانچه 25 متر بانوان و در مجموع دقت و سرعت با 583 امتیاز راهی فینال شد. گلنوش سبقت الهی نیز با کسب 560 امتیاز در رده پنجاه و هفتم قرار گرفت.

فینال تپانچه 25 متر بانوان فردا (جمعه) ساعت 10 صبح برگزار می شود.

پیش از این در روزهای گذشته مسابقات تپانچه 25 متر بانوان یک بار برگزار شده بود که در نهایت هانیه رستمیان به فینال راه یافت و در فینال پنجم شد.

رقابت های تیراندازی جام جهانی از 13 تا 21 اردیبهشت ماه در سه رشته تفنگ، تپانچه و هدف پرنده به میزبانی باکو برگزار می شود. ایران در این مسابقات تنها در رشته تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیاز مسابقات جام جهانی در رنکینگ تیراندازان المپیکی تاثیر دارد.

در تپانچه بادی تا اینجای کار، هانیه رستمیان در جایگاه هجدهم، گلنوش سبقت اللهی در رده 57 و سجاد پورحسینی در رده نهم و دیگر تیم (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان) در جایگاه سی و پنجم قرار گرفتند تپانچه 25 متر، هانیه رستمیان پنجم و گلنوش سبقت الهی پنجاه و هشتم شدند.

در تفنگ بادی امیرمحمد نیکنام یازدهم، پوریا نوروزیان 58، نجمه خمتی 23، فاطمه امینی نوزدهم و شارمینا چهل امیرانی رتبه 30، پوریا نوروزیان در رتبه 53 رتبه هفتم و ناجی رتبه سوم را کسب کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا