مطالب میجیک

راهبرد اصلی برای اولین کنگره زنان تأثیرگذار در سمنان تدوین شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد ریواده شامگاه سه شنبه در اولین کنگره زنان تأثیرگذار استانی که توسط بالایی شهید مطهری در سمنان برگزار شد، بیان شد که دختران، زنان و زنان استان سمنان و ایران اسلامی در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و… وی تاکید کرد: برای توجه به جایگاه زن باید نگاه اسلام به زن در جامعه منتشر و مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: اولین کنگره بانوان تاثیرگذار استان به عنوان اولین استان کشور به ریاست استاندار سمنان برگزار می شود و پس از آن سایر رویدادها برگزار و از تمام ظرفیت ها برای پیشرفت استان استفاده می شود. .

معاون استاندار سمنان بیان کرد: دولت سیزدهم با تدوین سند تحول دولت مردمی به مسائل زنان و خانواده توجه و تاکید جدی داشته و نیاز به تلاش و اقدام جهادی و انقلابی در عرصه های مختلف برای رفع نواقص و کمبودها است. وی تاکید کرد: 10 هدف و راهبرد اصلی برای اولین کنگره استانی زنان تاثیرگذار سمنان تدوین و تعیین شده است. فصل با برگزاری جلسات متعدد.

ریواده وی با اشاره به اینکه هیچ اقدام اجتماعی در سطح کشوری و جهانی که بدون مشارکت و حضور بانوان تاثیرگذار باشد، وجود ندارد، تاکید کرد: استان سمنان از نظر آگاهی و دانش بانوان یکی از استان های مطرح کشور است. و در این بخش، افتخارات فراوانی به برکت خون شهدا برای استان به ارمغان آورده است.

دکمه بازگشت به بالا