مطالب میجیک

دولت سیزدهم به دنبال ایجاد مسیرهای متفاوت برای تولید ثروت است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محسن افشارچی بعدازظهر جمعه در دومین کنگره زنان تأثیرگذار استان زنجان با اشاره به اینکه دور دوم سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان در پیش است، افزود: امیدواریم که این سفر دو روز طول خواهد کشید، ما می توانیم گره های زیادی را باز کنیم و مشکلات را حل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه برای رفع مشکلات و مشکلات توزیعی این سفر تلاش شده است، گفت: شخص رئیس جمهور نیز تاکید کرد که باید مشکلات جدی استان را در این سفر حل کنیم تا بتوانیم مسیر توسعه را هموار کنیم. منطقه استان

نماینده عالی دولت در استان زنجان با اشاره به اینکه ایجاد و پذیرش هر تغییری زمان بر است، ادامه داد: دولت سیزدهم نیز با وجود مشکلات فراوان در کشور قصد دارد تغییرات اساسی ایجاد کند، اما نباید فراموش کرد که ایجاد این گونه است. مورد تغییر انرژی و شجاعت زیادی می خواهد.

افشارچی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم به این موضوع واقف است که بدون استفاده از ظرفیت بخش خصوصی نمی توان این تغییرات را انجام داد، تصریح کرد: خوشبختانه زنجان یکی از استان هایی است که قدم های خوبی در عرصه برداشته است. سرمایه گذاری به طوری که میزان سرمایه گذاری در پروانه های بهره برداری صادر شده تا آذرماه امسال به بیش از پنج هزار میلیارد تومان در استان رسیده است.

استاندار زنجان از اجرای یک پروژه مهم اقتصادی در استان خبر داد و با توجه به اینکه میزان سرمایه گذاری در این پروژه حدود 650 هزار میلیارد ریال است، خاطرنشان کرد: امیدوارم سفر رئیس جمهور و هیات دولت به زنجان باشد. استان شاهد اتفاقات خوبی در استان خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا