مطالب عمومی

دعوت ۳۰۰ کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی از مردم و نخبگان برای شرکت در انتخابات

در طول بیانیه؛

دعوت از 300 نفر از اساتید حوزه بسیج دانشگاه آزاد اسلامی از مردم و نخبگان برای شرکت در انتخابات

300 نفر از اساتید کانون بسیج دانشگاه آزاد اسلامی در بیانیه ای از مردم و نخبگان برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.

به گزارش گروه آموزش و پرورش و دانشگاه علم و صنعت آنا، کانون 300 بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در بیانیه ای از مردم و نخبگان برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.

ما را به عنوان یک ملت تغییر ندهید تا زمانی که خود را تغییر دهیم (رعد-11)

امروز چهلمین سالگرد درگذشت آیت الله دکتر. رئیسی و دوستانش همزمان با سالگرد واقعه 16 تیر 1360 در نقاط مختلف کشور برگزار می شود و چه زیباست نام و یاد شهید رئیسی و شهید رجایی دو رئیس جمهور محبوب به هم پیوند خورده است. خورده اند نزدیک به چهل روز از غروب سنگین و تلخ و صبحی پر از غم می گذرد و دل غمگین خروج رئیس جمهور همچنان سنگین و خستگی ناپذیر است.

این غم و اندوه پایان ناپذیر است و در دل ما خواهد ماند، اما جاده ای که به شهادت رئیس جمهور و انقلابیون ختم شد برای تک تک عزیزان ما ادامه دارد و هر وطن دوست ایرانی باید برای اعتلای کشور و البته تلاش مجدانه داشته باشد. . رفاه فردی و اجتماعی به رفتار هر فرد بستگی دارد.

امروز در چهلمین روز وداع تلخمان عزادار هستیم اما فردا وظیفه ای داریم که در یک لحظه وداع تاریخی رئیس جمهور شهید را کامل می کنیم. فردا جمعه هشتم تیر انگشتان رنگین می شود تا همچون خون مؤثر رئیس جمهور شهید خون تازه ای در رگ های انقلاب جاری شود.

این وظیفه هر ایرانی واجد شرایط است که در آزمون تاریخ سازی فردا شرکت کند و بار دیگر نقش مردم در انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان دهد.

این مشارکت موثر در سرنوشت جامعه اولین قدم است و گام مهم دیگر انتخاب درست است، به عبارت دیگر انتخاب درست، انتخاب درست می تواند اثر مشارکت مردمی را کامل کند، انتخاب درست می تواند راه حل را تقویت کند. مشکل، انتخاب درست می تواند انقلاب مدرسه در راه باشد.

معیار اصلاحات همیشه در عبارات و سخنان قهرمان انقلاب امام خامنه ای است. همه در یک کشتی هستیم، ناخدای که ایمنی در جاده را انتخاب درست می داند، که اولاً همه به مبانی این انقلاب و این نظام اعتقاد دارند، در عین کارآمدی و استفاده از عناصر خوب و همکاران خوب، توانایی کار. و اشتیاق به همکاری با ایمان واقعی در پایه انقلاب.

معیارهای درست مانند چراغ های خیابان هستند مسیر حرکت را روشن کرده است و حالا من و شما باید با این چراغ راه در تعیین سرنوشت خود و جامعه موثر باشیم و نگذاریم شکست به کشور ضربه بزند.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد از تک تک آحاد کشور شریف ایران می خواهد که در 17 تیر بهترین اثرگذاری را داشته باشند و افتخاری دیگر برای ایران عزیزمان رقم بزنند.

دکمه بازگشت به بالا