مطالب میجیک

دشمن در حال انتقام‌گیری از زن مسلمان ایرانی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام سید محمد معالمی در خطبه نماز عید سعید فطر گفت: دشمن از زنان مسلمان ایرانی انتقام می گیرد و این به این دلیل است که زنان ایرانی نقش بسیار مهمی دارند. پیروزی انقلاب اسلامی است و اگر زن نباشد، انقلاب به هیچ وجه پیروز نخواهد شد.

وی افزود: 200 سال است که غربی ها القا می کنند که زنان باید خود را از مفاهیم اخلاقی جدا کنند تا به سطوح بالای سیاسی و اجتماعی برسند، اما زنان مسلمان ایرانی که غیور هستند، سخنان خود را در عمل رد می کنند و در زندگی خود حجاب و عفاف دارند. زمینه های مختلف بدرخشید و به جهانیان بفهمانید که زنان با حفظ حجاب در همه عرصه ها در کنار مردان دیده می شوند و این هزینه سنگینی بر دوش دشمن است.

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه پهلوی ها به دنبال ترویج انقلاب جنسی در ایران بودند، اظهار داشت: همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی که دوره ای از انقلاب جنسی ننگین در غرب است، رژیم منحوس پهلوی به دنبال نهادینه کردن آن بود. آی تی. انقلاب جنسی در ایران و بیگانگی زنان از هویت ایرانی و مسلمان.

وی تاکید کرد: در آن زمان پهلوی ننگین موظف شد قدم به قدم این فرهنگ غلط و تخریبی را ترویج کند، اما مردان و زنان ایرانی در مقابل این فرهنگ غلط و مبتذل ایستادگی کردند و به زور نیز متوسل شدند و خدمات اجتماعی و فرهنگی به مردم ارائه کردند. محجبه زنان ارائه نمی دهند

حجت‌الاسلام معالمی بیان می‌کند: این انقلاب جنسی در دوران معروف پهلوی بدترین و بدترین را به همراه داشت. بدتر رفتاری که توسط همه ادیان مردود است باید و از طرف همه اتفاق بیفتد مهمتر کانون خانواده را نابود کند

وی با بیان اینکه غرب از زنان مسلمان ایرانی کینه ای دارد و می خواهد زنان ایرانی را از هویت اصلی خود به عنوان زن سلب کند، ادامه داد: زنان فعال ایرانی از ابتدای نهضت در سال 42 تا پیروزی انقلاب. . در راهپیمایی در کنار مردم توسط دستگاه ها، انقلاب را به پیروزی رساندند و پس از انقلاب در عرصه های مختلف به ویژه در دفاع مقدس خوش درخشیدند و امروز نیز زنان مسلمان ایرانی چهره های نمونه هستند.

دکمه بازگشت به بالا