دستور لازم برای رفع مشکلات آزاد راه پیامبر اعظم(ص) داده شده است

میجیک/ آذربایجان شرقی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دستور لازم برای رفع مشکل عوارضی پیامبر اکرم (ص) داده شده است، گفت: شریک این عوارضی یکی از بانک های دولتی است که بنا به دلایلی نه به اجرای لایه ها و بهسازی ها توجه کنید و همچنین طبق قانون این اختیار را داریم که وارد و رفع نواقص این مسیر شویم.

مهرداد بذرپاش روز جمعه 18 اردیبهشت ماه در نشست راهبری کاهش سوانح رانندگی در آذربایجان شرقی با اشاره به بازدید از محور مواصلاتی استان اظهار داشت: باید این منبع عظیم را که در پروژه صرفه جویی شده و قیمت هر روز بالا می رود.» در حال افزایش است، بیایید اقدام کنیم.

به گزارش میجیک، وی افزود: سال گذشته ترانزیت جاده ای کشور 58 درصد افزایش داشت و در این مدت نزدیک به 15 میلیون تن بار از طریق شبکه ترانزیتی جابجا شد.

وی به پروژه راه ایران با کشورهای همسایه در قالب طرح ایرانراه اشاره کرد و گفت: باید تمام تلاش خود را برای کاهش نقاط آسیب پذیر و سوانح رانندگی به کار بگیریم.

بذرپاش ادامه داد: حضور مدیر در پروژه الزامی است زیرا حضور وی در پروژه مانع است.

وی افزود: قول می دهم درخواست رام راه آهن استان را به شبکه ریلی اضافه کنم و زمانی که زیرساخت ها از نظر ریلی افزایش یابد، موفقیت های زیادی حاصل می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا