مطالب عمومی

در حمایت از نخبگان تعلل کردیم

میجیک/تهران یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی شورای اسلامی گفت: من عضو کمیسیون مشترک حفاظت از فضای مجازی هستم و هدف این کمیسیون رشد و ارتقای پیام رسانه های داخلی است و برخی نشانه های پیشرفت می تواند اکنون دیده می شود و جلسات تکمیلی از هفته آینده ادامه خواهد داشت

به گزارش میجیک، نشست صمیمی چند تن از جوانان شهرستان ورامین عصر پنجشنبه 20 آبان ماه با حسین نوش آبادی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا این شهرستان در شورای اسلامی شهر برگزار شد. شورا. در سالن شورای هماهنگی داکوه اسلامیه.

در ابتدای این نشست تعدادی از جوانان به نمایندگی از اقشار مختلف مسائل و مشکلات مختلف اعم از سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را در قالب شهر و کشور مطرح کردند.

حسین نوش آبادی در این دیدار خاطرنشان کرد: از جمله نشانه های رشد جامعه امروز ما، انتقاد از نظام و مسئولان از سوی جوانان است و این انتقاد گاه اعتراضی را به دنبال دارد و این حرکتی است که قابل استقبال است.

وی افزود: امروز با مشکلات عدیده ای مواجه هستیم و متأسفانه کسانی هستند که جلوی ولایت هستند و عقب هستند، هر دو گمشده اند و اگر در مسیر رهبری پیش برویم. با چالش های زیادی روبرو خواهد شد.

نوش آبادی با اشاره به ضرورت حل مشکلات، تصریح کرد: نظام اسلامی باید در قبال مردم و مانند مقام معظم رهبری که مسئولیت مشکلات مختلف را بر عهده دارد، پاسخگو باشد. مسئولان در سطوح مختلف باید از این روند پیروی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی شورای اسلامی گفت: دشمن در حال تغییر خدمات مسئولان و کارهای مهمی است که در فضای مجازی و واقعی انجام شده است و محتوای مناسب مرتبط با عملکرد این اصلی تولید می کند. کار کردن اکنون وظیفه و برای جنگ. ترکیبی که دشمن انجام داده، باید برنامه داشته باشیم.

وی با اشاره به درخواست جوانان از این نهاد، گفت: بودجه های فرهنگی مناسبی در اختیار نهادهای مسئول قرار می گیرد، اما گاهی در برخی از نهادها کار آنطور که تعریف شده انجام نمی شود و عدم انجام این کار منجر به وجود دهه 80 و 90 – در دست دشمن است و این ضعف دلیلی بر فریب خوردن برخی افراد است.

نوش آبادی فیلترینگ رسانه های متخاصم در فضای مجازی را یک مطالبه ملی می داند و تصریح می کند: ما دوست نداریم شبکه های اجتماعی را فیلتر کنیم اما امروز به اجبار به دلیل سوء استفاده دشمن از این فضا محدود شده ایم و پیام رسان باید طبق قانون مجازات شود. قوانین و مقررات، قانون کشور ما می تواند کار کند. خصومتی که در این مکان و پیام رسان ها برای براندازی رخ داده و شورش هایی که در کف خیابان می بینیم متاسفانه سوژه های براندازی بوده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران پیشرفت کشور را بسیار مهم دانست و افزود: ایران متهم به فروش پهپاد به روسیه شده است در حالی که کشور ما 40 سال پیش سیم خاردار وارد کرده است و در علم و نانو پیشرفت چشمگیری داشته ایم. میدانی، اما در حمایت، نخبگان را به تعویق می اندازیم و کسانی که این وضعیت را ایجاد می کنند باید پاسخگو باشند، اما باید هدف گذاری خود را برای رسیدن به قله های پیشرفت درک کنیم.

نوش آبادی به ارتقای فضای مجازی و پیام رسان های داخلی اشاره کرد و گفت: در کمیسیون مشترک حفاظت از فضای مجازی عضویت دارم و هدف این کمیسیون رشد و ارتقای پیام رسان های داخلی نشانه هایی از پیشرفت آن است. اکنون قابل مشاهده است، و جلسات از هفته آینده شروع می شود، همچنان اضافه خواهد شد.

نماینده شهرستان ورامین، قرچک و پیشوا ترویج مسائل فرهنگی از سوی متولیان این حوزه را درخواستی بحق دانست و تصریح کرد: مشکلات معیشتی نباید موجب غفلت متولیان حوزه آموزشی از وظایف خود شود که بسیار زیاد است. . سنگین و خطرناک حجاب یکی از واجبات و احکام اساسی اسلام است و مدیریت آن باید با نظر کارشناسان فنی مطرح شود، اما اصل این موضوع قابل بحث نیست.

وی در پایان گفت: تعامل خوبی با دولت در حوزه های مختلف است اما مجلس در انتصاب دخالتی ندارد اما نظارت بالایی بر امور آنها خواهیم داشت و نیاز به دولت است. در موارد مختلف با مجلس نظر مشورتی داشته باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا