مطالب میجیک

دختر رویینگ‌سوار ایران به یونان رفت

تیم ملی روئینگ بانوان ایران در خارج از ایران تمرین می کند و به گفته رئیس فدراسیون برای حضور در تیم ملی در تست های انتخابی شرکت می کند.

به گزارش میجیک، نازنین ملایی ملی پوش قایقرانی برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک در خارج از ایران تمرین می کند. او در اردوی تیم ملی نبود اما برای حضور در ترکیب تیم ملی برای بازی انتخابی المپیک پاریس باید در تست انتخابی شرکت می کرد.

علیرضا سهرابیان در گفت وگو با میجیک، اظهار کرد: نازنین ملایی در اردوی یوننان تمرین می کرد و اعزام او به همت من و فدراسیون بود. چندین کشور در این کمپ تمرین می کنند. تقریبا هفته ای یک بار تماس می گیرد و گزارش تمریناتش را می دهد. برنامه زمانبندی شرکت در آزمون انتخابی مشخص شد و در آزمون حاضر شد. از دبیر فدراسیون تاریخ دقیق رکورد حضور را گرفت.

وی افزود: امیدوارم نتایج خوب باشد. رکسانا رزاقیان نیز در آزمون انتخابی در رشته اسلالوم شرکت کرد و توانست به هانگژو برود و این اتفاق برای نازنین ملایی نیز افتاد و او در آزمون انتخابی شرکت کرد و مشکل خاصی نبود.

سهرابیان در پاسخ به این سوال که اگر نازنین ملایی در کارنامه انتخاب شود، با تیم ملی تمرین خواهد کرد یا برنامه های دیگری خواهد داشت؟ وی تاکید کرد: نازنین ملایی بورسیه IOC است و زیر نظر مربی که در اردوی فدراسیون جهانی حضور دارد تمرین می کند.

رئیس فدراسیون در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه افشین فرزام سرمربی تیم ملی قایقرانی مشکلی برای تمرین ملایی در خارج از اردوی تیم ملی ندارد. وی تاکید کرد: نه مشکلی نیست. فکر آقای فرزام پیشرفت ورزشکاران است و مشکلی با این موضوع ندارد. برای همه در آزمون انتخابی آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا