مطالب میجیک

دختر المپیکی ایران: کسی که طلا بخواهد قرعه برایش مهم‌نیست

مبینا نعمت زاده، نماینده زن تکواندوی ایران در المپیک پاریس گفت: برای کسانی که مدال طلا می خواهند، قرعه کشی مسابقات مهم نیست.

به گزارش میجیک، مبینا نعمت زاده در حاشیه بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم ملی تکواندو درباره شرایط آماده سازی قبل از المپیک گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. 12 ماه آینده به المپیک می رویم.

وی افزود: شرایط تمرین خوب است و در روز مسابقه آمادگی 100 درصدی خواهیم داشت. تمام تلاشم را کردم تا از نظر روحی خودم را بیشتر آماده کنم. از خیلی از مدال آوران باتجربه المپیک پرسیدم و آنها به من گفتند که اگر آمادگی ذهنی داشته باشم فینالیست می شوم و بهترین مدال را کسب می کنم.

نعمت زاده درباره حضور در المپیک گفت: روز قرعه کشی مشخص شده است، برای کسب مدال طلا باید نفر اول، دوم و سوم را بزنم اما از ابتدا گفتم قرعه کشی برایم مهم نیست. ” کسی که مدال طلا می خواهد قرعه کشی برایش مهم نیست.

وی در خصوص اهداف خود در المپیک اضافه کرد: اول از همه می خواهم مدعی باشم چون اگر مدعی در زمین باشد بهترین نتیجه را می گیرد و من هم می خواهم از بازی لذت ببرم. در زمینه

وی در خصوص درخواست های خود از مسئولان گفت: تاکنون بسیار حمایت کرده اند. امیدوارم بعد از مدال حمایت کنند.

وی در پایان گفت: از خانواده ام به ویژه پدرم که بزرگترین حامی من هستند تشکر می کنم. او هیچ فشار روحی به من وارد نکرد و از من خواست بهترین باشم. از مردم هم می خواهم که دعا کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا