مطالب میجیک

دختران قایقران دربه‌در دنبال پول!

مربی تیم ملی قایقرانی ایران اعلام کرد که دختران به دنبال اسپانسر برای حضور در لیگ هستند.

هما خاتمی در گفت وگو با میجیک، گفت: وقتی دختران قایقرانی برای حضور در لیگ های معتبر قایقرانی به دنبال اسپانسر می گردند، هیچ تیمی حاضر به حمایت از دختران نمی شود. می دانم وضعیت اقتصادی خوب نیست اما حداقل می توانیم از آن حمایت کنیم. در حال حاضر ورزشکاران و مربیان به دنبال اسپانسر برای تشکیل تیم هستند. اوضاع واقعاً بد است. من خودم تا نیمه شب صحبت کردم تا اسپانسر پیدا کنم.

خاتمی با اشاره به گلایه دختران قایقرانی زنجان از کمبود امکانات در استان گفت: ملی پوشان دوم و سوم برای زنجان هستند اما در زنجان امکانات نداریم. تیم جوانان کشورمان دو هفته زودتر از مسابقات قهرمانی کشور وارد تهران شد تا در دریاچه آزادی تمرین کند. هزینه های یک هفته با فدراسیون و هزینه های هفته دوم با آنهاست. با این حال در همین شرایط در مسابقات قهرمانی کشور نتایج خوبی کسب کردند.

ادامه: مهسا جاور مدال طلا و زینب نوروزی مدال برنز قهرمانی آسیا 2022 را به دست آوردند و من هم مربی تیم ملی بانوان هستم اما باورتان نمی شود سه میلیون تومان به جاور و دو پرداختند. . میلیون تومان برای نوروزی. در واقع مسئول کمی پول داد و عکس گرفت و رفت و دیگر خبری نشد. در استان های دیگر می بینیم که همه سازمان ها حمایت می کنند و اسپانسر دارند اما ورزشکاران زنجانی حمایت نمی شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا