برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

خرید بتل پس سیزن ۹ کالاف دیوتی موبایل

به طور کلی هر بتل پس دارای ۵۰ تایر یا همان جایزه می‌باشد که به صورت رایگان تنها به ۲۵ عدد از این جوایزها دسترسی خواهید داشت و در صورتی که می‌خواهید سایر جوایزها را به دست بیاورید باید خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل را انجام دهید. بتل پس در هر فصل تغییر می‌کند و جوایز و اسکین‌های موجود در آن مطابق با سیزن یا فصل موجود تغییر خواهند کرد. باید بدانید که اعتبار هر بتل پس که در حال گذراندن آنها هستید تا انتهای آن سیزن است و پس از تغییر فصل، جوایز آن تغییر می کند و شما به مرحله اول آن مجدد خواهید رسید.

امکانات ویژه بتل پس کالاف دیوتی موبایل

آیا به فکر پیشرفت سریع‌تر اکانت کالاف دیوتی موبایل خود هستید؟  آیا می‌خواهید که از سایر رقبا و دوستان و اطرافیان خود در این بازی سبقت بیشتری بگیرید؟

پس قطعاً در بتل پس کالاف دیوتی موبایل شرکت کرده‌اید اما تاکنون شاید جوایز رایگان آن را استفاده نموده اید و تا به حال جوایز ویژه این رویداد را که شامل اسکین‌ها، تفنگ‌ها و شخصیت‌های متفاوت است را دریافت نکرده‌اید. بدون شک سایت معتبر دیاموند لند بهترین سایت خرید سی پی کالاف می باشد که تمام ویژگی ها را در بر می گیرد. توجه داشته باشید که همیشه از سایت‌ های معتبر و قابل اطمینان خرید کنید تا مشکلی برای اکانتتان پیش نیاید.

قصد داشته‌اید که در بتل پس ویژه شرکت کنید، اما به دلیل محدودیت‌های ارزی توان خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل را نداشته‌اید؛ نگران نباشید چون که این محصول هم اکنون در سایت جم کد آماده فروش است و شما می‌توانید بسیار راحت این محصول ویژه را خریداری نمایید شرکت اکتیویژن در بازی محبوب خود که کالاف دیوتی موبایل نام دارد یک قابلیت به نام بتل پس را ایجاد نموده است که تمامی بازیکنان می‌توانند در این بتل پس شرکت داشته باشند اما یک سری جوایز و  اسکین‌های متفاوت که جلوه بازی شما را تغییر می‌دهد در آن وجود دارد و دسترسی به آنها برای تمامی بازیکنان مقدور نیست و افرادی می‌توانند به این جوایز دسترسی داشته باشند که بتل پس کالاف دیوتی موبایل را خریداری کنند.

اهمیت نسخه پرمیوم در بازی های مختلف

تقریباً در تمامی بازی‌های آنلاین همین شیوه وجود دارد که ابتدا شما باید مراحل رایگان و ابتدایی را پشت سر بگذارید و در ادامه همان بازی برای دستیابی به امکانات بیشتر باید یک سری مزایا از آن بازی را خریداری کنید. در بازی کالاف دیوتی موبایل بتل پس را می‌توانید به صورت رایگان نیز ادامه دهید اما نمی‌توانید به بهترین جایزه‌های موجود در آن که شامل اسکین‌های جدید، پوسته تفنگ‌ها، شکلک یا  همان دنس‌ ها و سایر موارد دیگر دست پیدا کنید و تنها به یک سری جوایز ابتدایی برخورد خواهید کرد.

تفاوت بتل پس رایگان و بتل پس پرمیوم در کالاف

با تغییر هر فصل و به کار آمدن فصل جدید بتل پس درون کالاف دیوتی موبایل نیز به روز رسانی می‌شود به صورتی که جوایز ها عوض می‌شوند و همچنین تمامی مراحلی که گذرانده بودید در بتل پس قدیمی نیز پاک می‌شود و شما به مرحله یک مجدد باز می‌گردید تا بتوانید جوایز به روز رسانی شده در بتل پس مربوط به فصل جدید را مجدداً به دست بیاورید.

در صورت ممکن بخواهید از ابتدا به صورت رایگان بتل پس را ادامه دهید جوایز ابتدایی را می‌توانید به دست بیارید، که شامل اسکین های ساده و یکسری کارت تفنگ ها می باشد، اما در بتل پس پریمیوم شما می‌توانید به تمامی جوایز موجود در آن بتل پس که مربوط به فصل جدید است دست پیدا کنید. در نتیجه اکانت شما نسبت به سایر رقبا، که از بتل پس رایگان استفاده می‌کنند قوی‌تر خواهد شد و ارزش اکانت خود را در بازی کالاف دیوتی موبایل ارتقا می‌دهید.

روش فعال کردن بتل پس در کالاف دیوتی موبایل

برای اینکه بتوانید در این رویداد بازی شرکت کنید ابتدا باید آن را فعال کنید فرقی ندارد که شما قصد داشته باشید بتل پس را به صورت رایگان بگذرانید یا نسخه پریمیوم آن را خریداری کنید به هر حال شیوه فعالسازی ابتدایی هردوی آن ها یکسان می باشد.

فعالسازی بتل پس رایگان

در صورتی که قصد دارید بتل پس رایگان بازی خود را فعال کنید ابتدا وارد روم بازی شده،  پس از منتظر ماندن برای لود کامل بازی در روم سمت چپ ( مطابق تصویر )  روی آیکون بتل پس کلیک کنید.

اگر برای اولین بار است که در فصل جدید روی این نماد کلیک می‌کنید، ابتدا به شما یک تیزر از فصل مربوطه نشان می‌دهد و پس از گذرانده شدن تیزر جوایز بتل پس به همراه مراحل آن به شما نشان داده می شود و از همان لحظه می‌توانید در چالش‌ها و رویدادهای بازی شرکت کنید، تا بتوانید جوایز مربوطه را به دست بیاورید. پس از اینکه مراحل جوایز به شما نشان داده شد می توانید به روم بازی برگردید و با شرکت در بتل رویال و مولتی پلیر، جوایز رایگان را بدست آورید.

فعالسازی بتل پس پولی

از آنجایی که شما قصد دارید بتل پس نسخه ویژه را خریداری نمایید، مطابق تصویر از شما سی‌پی کسر خواهد شد. پس ابتدا قبل از خرید بتل پس لطفاً میزان سی‌ پی اکانت خود را از طریق شارژ نموده و مجدد برای خرید بتل پس اقدام نمایید.

صفحه خرید بتل پس نسخه معمولی و بتل پس نسخه باندل

توجه داشته باشید که در این صفحه میزان مقدار سی‌پی که از شما لازم دارد بسته به ریجن اکانت ممکن است متفاوت باشد، به طور مثال اگر ریجن اکانت شما هند باشد که کمترین میزان سی‌پی را نیاز دارد شما باید تعداد ۱۶۰ سی پی،  اگر ریجن اکانت روی ایران تنظیم شده باشد مقدار ۳۶۰ سی پی نیاز دارید.

مهمترین دلیل فعال‌سازی بتل پس

ممکن است شما جزو کاربران پرطرفدار این بازی باشید و وقت زیادی را برای تقویت اکانت خود سپری می‌کنید، حتی ممکن است افرادی نیز باشند که به عنوان تفریح هر از گاهی این بازی جذاب را در موبایل خود استارت می‌زنند، باید بدانید که با توجه به زحماتی که برای اکانت خود می‌کشید در قبال آن جوایزی دریافت کنید.

بهترین جایزه در برابر تلاش های بازیکن داخل بازی کالاف دیوتی موبایل از طریق بتل پس به دست می‌آید، حالا ممکن است شما بتل پس رایگان را داشته باشید و حتی ممکن است که اقدام به خرید سی پی کنید تا جوایز ارزنده‌تری را در این بازی جذاب به دست بیاورید. پس باید بدانید که مهمترین دلیل خرید بتل پس در کالاف دیوتی موبایل اقدام به دریافت جوایز آن و ارتقای ارزش اکانت در بلند مدت می‌باشد.

بازگشت سی پی در بتل پس پرمیوم

در صورتی که جزو مشترکین بتل پس نسخه پریمیوم باشید، باید بدانید که در صورت نگه داشتن سی‌پی‌ها و خرج نکردن آنها در سایر گردونه‌ها تمامی هزینه بتل پس گذرانده شده به حساب شما بازگشت خواهد خورد، و می‌توانید بدون کسر هزینه در بتل پس بعدی نیز شرکت نمایید.

اگر بتوانیم مقدار سی‌پی‌های داخل اکانت را مدیریت کنید و از شرکت در گردونه‌ها منصرف شوید و تنها هدف شما بتل پس‌ها باشد می‌توانید برای همیشه در تمامی بتل پس‌های فصول جدید به صورت کامل شرکت کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا