مطالب میجیک

خداحافظی ناگهانی نازنین ملایی از تیم ملی رویینگ!

دختران قایقرانی ایران در تست های انتخابی تیم ملی شرکت نکردند و از رئیس فدراسیون خداحافظی کردند.

به گزارش میجیک، اولین آزمون انتخابی تیم ملی قایقرانی برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک پاریس برگزار شد و نازنین ملایی در این آزمون شرکت نکرد.

علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی درباره دلیل غیبت ملایی در مرحله اول آزمون های انتخابی کشور به میجیک گفت: نازنین ملایی در تلفنی که از قبل برنامه ریزی شده بود از من خداحافظی کرد و گفت نمی خواهد. ادامه دهد چون می داند اگر برای المپیک انتخاب شود و در آنجا نتیجه مثبت بگیرد، پایه بازی های آسیایی می شود و برنامه های زندگی اش به هم می خورد. به همین دلیل قبل از شروع مسابقات خداحافظی کرد و در آزمون شرکت نخواهد کرد. البته من مخالفم

سهرابیان در پاسخ به این سوال که آیا واقعاً نازنین ملایی از تیم ملی قایقرانی خداحافظی کرده است، تصریح کرد: الان همین است. هرکسی که بخواهد در تیم ملی حضور داشته باشد باید از سه تستی که می گیرد در دو تست اول شود و ملایی در آزمون اول نبود. نازنین ملایی قهرمان معروفی است و سال ها برای تیم ملی زحمت کشیده است، به همین دلیل سعی کردم او را راضی کنم تا در آزمون انتخابی دوم شرکت کند، اما اگر در آزمون دوم شرکت نکند، کاری از دستمان بر نمی آید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا