مطالب میجیک

حوزه علمیه نقش مؤثری در احیا وگسترش ظرفیت‌های فرهنگی زنان دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی نبی زاده در اوایل روز و در سفر یک روزه به شهر دشت ازجوان با رئیس حوزه علمیه خواهران و جمعی از بانوان تحصیل کرده و فعال این شهرستان دیدار و گفت: نه کمتر ، بلکه از بعضی جهات رنگارنگ تر. با این حال ، با امکانات و محدودیت های محدود ، بعضی اوقات زنان می توانند در رویدادها و فعالیت های اجتماعی شرکت کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان در ادامه به تشریح جامعه آماری دانش آموزان در شهر دشت آزوآوو پرداخت و افزود: طبق آماری که ارائه شده ، 100 دانشجو در این شهرستان تحصیل و فارغ التحصیل می شوند که جمعیت قابل توجهی برای قضاوت است. آنها باید تصور شوند ، راه اندازی شوند و این شکاف ایجاد شود ، باید توانایی را بازگرداند.

وی با بیان اینکه مدرسه علمیه سوسنگرد یک مدرسه شناخته شده و استراتژیک است ، گفت: امیدوارم با ارتباطات و تعاملاتی که بین خواهران حوزه های علمیه و اداره تبلیغات اسلامی دشت آزنگگیه برقرار شود ، می توان ظرفیت فرهنگی و اجتماعی زنان را در شهرستان احیا کرد. “

حجت الاسلام نبی زاده در پایان گفت: سمینارها و دفتر تبلیغات اسلامی برای تقویت و گسترش فعالیت های زنان ، فرصت خوبی برای درک عملیات عملی و وجود م effectiveثر در صحنه های اجتماعی است.

دکمه بازگشت به بالا